Kocaeli Ernaz Renault Servisinde R Link 2 Bluetooth (Android 6.0) Güncelleme Sorunu

syhgul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R link store üye oldum indirdim ücretsiz olanları
ama diyelim ki silindi ikinci bi defa indiremiyorum

*KARAKULE*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı aldığım günün ertesi günü r link e üye olarak bu zamana kadar tüm güncellemeleri oradan yaptım harita veya bluetooth android 6.0 vs gibi hiç bir sorun yaşamadım. Ancak yazdıklarınızı okuyunca hafta sonu mais Ankaradan bilgi almayı düşünüyorum.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
R link store üye oldum indirdim ücretsiz olanları
ama diyelim ki silindi ikinci bi defa indiremiyorum
Ben aslında bu anlamda sıkıntı yaşamadım.R link üzerinde yüklü programkardan kullanmadıklarımı sildim.Sonra tekrar yükledim.Haritayı da ne zaman boş ve ya içinde r link klasörü oluşmamış sd kart/usb ile önce r link açıkken araca takıp sonra r link store uygulamasını ve r link toolbox kullanarak 1 kereden fazla indirdim.
Bu konu ile ilgili servise danışmanızı tavsiye ederim.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
En son güncelleme ile sanırım versiyon 903 olacak.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bu arada serviste yüklenen haritada anayol dışındaki tüm yollarda hız sınırını 90 km/sa olarak gösteriyor.Ana yolda normal olarak takip ediyor.Daha önce bu tarz bir sıkıntı yoktu.Bunun için de servise tekrar çağırdılar.Gidersem buradan paylaşırım.

syhgul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
telefonla bağlanma sorunu düzeltiyolar diğer tarafdan acık veriyolar

servise gittiğinizde tabela okuma sisteminide sorarmısınız

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Tabi.Gidersem sorarım.Ancak o konuda bilgileri olduğunu hiç zannetmiyorum.Genel merkeze sormak daha iyi olabilir.Genel merkezde Talisman özel müşteri temsilcisiyim diyerek beni arayan Ömer isimli bir Bey ile daha önce bu konuda paylaştığım konuşmaları yapmıştım.Belki o bu konuda yardımcı olabilir.

vedatu2000

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 1 hafta once bir talisman sahibi oldum. R-link2 ye uye olarak arabama tum uygulamalari indirdim fakat uygulamalar icinde yer alan hava durumu, twitter ve mail aplikasyonlari aktif gelmiyor diger hesap makinesi,akvaryum,oyunlar calisiyor yani aktif navigasyon da guncellendi diger uygulamalarin aktive olmamasinin sebebi ne olabilir?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba.Aracınız hayırlı olsun.R link store üzerinden usb ye indirip güncelleme ya da yeniden yükleme gerekiyor olabilir.Harita sürümünüz ve R link sürümünüz kaç oldu acaba?
Bir de tabela okuma özelliği var mı?Test ettiniz mi?

vedatu2000

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkur ederim. Dikkat etmedim yarin kontrol eder tekrar yazarim.