Lastik önerisi

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Conti eco 5 bana 50 bin km dayanmisti istanbul trafiginde.. ama o zamanlar kislik lastik kullanmazdim sadece karda cikmazdim yaz kis kullanildi. Ama su ozelligini seviyordum, lastikler 4 mm kalana kadar gayet iyi performans veriyordu. 4 gibi abs daha sık devreye girmeye basladi. 3.5 kalinca degistirip yeniden aynisini almistim

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Continental yazlik lastik almayi dusunuyorum bir cok test izledim bir cok yorum okudum daha kotu aman aman alinmaz denildigini gormedim. Tabi ki kullanim alani ve ihtiyac. Soz konusi guvenlik olunca masraftan kacinilmamali. Gerekirse 1 ay binmeyip para biriktirip alinmali en ideali.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cogu zaman testlerde ilk 3 e giren bir marka zaten continental.. ben yillarca kullandim memnun kaldim. Zaten fabrikasyon lastigim de conti eco 5 geldi ayrica sevindim ona..

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzun süredir araştırıyordum, tercihimi yine continentalden yana kullandım. Bugün 4 lastik 1350 TL ye taktırdım. Hazır lastikler değişecekken jantlarıda orjinaline boyattım, aracın havası değişti baya..

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzun süredir araştırıyordum, tercihimi yine continentalden yana kullandım. Bugün 4 lastik 1350 TL ye taktırdım. Hazır lastikler değişecekken jantlarıda orjinaline boyattım, aracın havası değişti baya..

Hayirli olsun hangi modelini taktirdiniz?

Barsoom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun.iyi günlerde kullanın.

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Teşekkür ederim, conti eco contact 5 aldım.

Lastikten pişman olmazsınız ancak maalesef ara ölçü olduğu için pahalı bu lastikler. 185 65 15 olsaydı tanesi 180 tl idi. Allah herkese ödeme kolaylığı versin.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lastikten pişman olmazsınız ancak maalesef ara ölçü olduğu için pahalı bu lastikler. 185 65 15 olsaydı tanesi 180 tl idi. Allah herkese ödeme kolaylığı versin.

Evet malesef öyle, kampanya olur diye bekledim. 1250 iken almadım, kampanya olmadı bide zam geldi..