Megane 4 amortisör sorunu

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıkçası ben sorunu tespit edememiştim aracımda ama burada görünce serviste yazdırdım, değişim yapıldı. Herhangi bir eksiklik farketmedim. Ses, lakırtı falan yok.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Genel olarak bilgilendirme olsun arkadaşlar. Amortisor garantisi 60.000 km uzerinde gecerli degilmis. 63.000 deki aracin amortisorunu garantiden “3.000” km gevtigi için değiştirmediler.

“Hızlı yanıt alabilmek için alıntı yaparak cevaplayın”

İnstagram: @flu_e_nce
Twitter : @tanseler
İmessage : tanseler@me.com

ESahin35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selamlar,

uzun uğraşlar sonucu, arka dingil, arka amortisörler ve sonunda ön amortisörler değişti.
Hep garanti kapsamında oldu.
Ses önden geliyormuş.
Şuan için sorunum kalmadı.

eskael

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Benimde ön amortisörler değişti. Şuan önden ses gelmiyor fakat ip halat kasis vb. şeylerin üzerinden geçerken, sanki aracın altından arkaya doğru yani arka taraftan hafif bir vurma sesi geliyor ve ön konsoldan 'da çıtırdamalar duyuluyor ve bunlar arka tekerler 'den geçerken meydana geliyor. Onun dışında arka amortisörler değişmedi ama sağlam gibi sizce sorunum neyden kaynaklı olabilir ?

Kerim42

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar benimde Megane sedan aracımında ön amortisörlerinden ses geliyor Konya Çelik oto servise randevu olusturdum,daha önce yağlama yapıldı ama değişen bişey yok bakalım değişecek mi değiştiren arkadaşlar acaba hangi serviste yaptırdı.

ESahin35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam,

İzmir Mais' de değişti ön amörtisörler.

i.soyler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir yıldır kullanıyorum bu konuda bir şikayetim olmadı.

koboy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yardım

merhaba hangi servisten bu işlemeri yaptı 2018 temmuz ayında ön arka amotisör değişti değişti günden beri sorun devam ediyor
geçen hafta verdim servise ön viraj demirinden sorun dedi oda değişti yine ayı servis iyi ama yaptık diyip gönderiyorlar
Selamlar,

uzun uğraşlar sonucu, arka dingil, arka amortisörler ve sonunda ön amortisörler değişti.
Hep garanti kapsamında oldu.
Ses önden geliyormuş.
Şuan için sorunum kalmadı.

Michael Owen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar amortisör garantisi 2 yıl ve ya 60.000 km imiş. Ama servis yazışmaları sonucu benim amortisör değişimini genel müdürlük onayladı ve yeni arka amortisör takıldı. Diğerinden farkı araç esnemeleri gayet rahatladı kasis veya çukurda vurma yapmıyor.