Megane 4 amortisör sorunu

eskael

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde görüşüm o yönde işçilik alınmaması lazım fakat renault 'un ön takıma verdiği garanti 1 yıl mı neymiş ve o dolmuş onun için sizce
ne yapabilirim ? normal araç garantim hala devam ediyor

Michael Owen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben servise sorduğumda cam silecekleri 6 ay garanti aydınlatma grubu garanti kapsamı dışı oluyor ama geri kalan herşey 3 yıl tam garanti dediler, 2 hafta önce 3500tl ön sol koltuk garantiden iskelet değişimi yapıldı, gittiğin servisi renault a şikayet et bu sorunlar servis kaynaklı.

emrbyrktr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adamlar yalıtımı iyi yapınca millet gıcırtı dinliyor.

murat2833

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam benim de 2017 sedan aracımda amortisör sorunu vardı daha öncesinde fransadan yeni seri amortisör geleceğini beklememi söylemiştlerdi. 2 gün önce çağırdılar ve arka 2 amortisör değiştirildi öncesinde en ufak bozuklukta lok lok ses yapıyordu, ön amortisörlerede işlem uygulandı vıyk vıyk ses geliyordu toz keçeleriyle alakalıymış sanırım. 2 gün oldu servisten çıkışta çukur ve kasislerden geçerken denedim şimdilik sorun yok sesler gitmiş. Yapılan işlemler garantiden yapıldı herhangi bir ücret talep edilmedi. Bilginize arkadaşlar.
Herkese iyi forumlar.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adamlar yalıtımı iyi yapınca millet gıcırtı dinliyor.

E servislerde böyle yazsın forma değiştirmeden yollasın.

Bir problem var demekki de garantiden değişim yapıyorlar değil mi..

yozcag

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
SelamAyni amotisör sorunu bende de var .servise götürdüm.Değişmesi gerektiğni söylediler.birbuçuk aydır parça bekleniyor. Hala parça gelecek.Arıza kronikmiş.Parça yetiştiremiyorlarmış.

murat2833

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
SelamAyni amotisör sorunu bende de var .servise götürdüm.Değişmesi gerektiğni söylediler.birbuçuk aydır parça bekleniyor. Hala parça gelecek.Arıza kronikmiş.Parça yetiştiremiyorlarmış.

Evet bende birbuçuk iki ay gibi bir süre bekledim. Zaten şubat ayında geleceğini ve sırasıyla bekleyen müşterileri değişime çağıracaklarını belirtmişlerdi.

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Az önce İzmir Mais aradı ve çarşamba sabahı için randevulaştık. benimde amotrisörler garantiden değiştirilecek.

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hb lerde on iki amortolisor lokurtu kronik sorun. Hb gtline larda ve sedanlarda arkalar kronik. Sorunlu. Bursa maiste dingil degisimi bile yaptilar.. Garantiden degistirtin.

ESahin35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar,

Arka amortisörleri değiştirip, problemi çözülen var mı?
Benim dingil değişti fakat sorun devam ediyor.

Teşekkürler.