Megane coupe yardım

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
F7R ın da bi serisinde deri koltuk var hakkını yemeyelim :D
2000 öncesi 1.6 lardan hiç bahsetmedim zaten. Çünkü aman aman fiyat farkları yokken donanımlar çok fark ettiriyor. 2000 öncesi alınacak tek araç f7r zaten. 4 cam elektriği bi seride deri döşemeler yan airbag ve cd changer haricinde donanımlar aynı. Hayırlısı neyse o olsun arkadaşımız için. Sitemizde üye araçları ve tuning araçlarına bi bakın fikir olması açısından.

RFC ÜYE ARAÇLARI

Renault Fan Club TUNİNG ARAÇLARI

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk etapda hoşgeldiniz.

coupe alıcaksanız iyi bir araştırma sonucu karar vermelisiniz.
araştırmanın tek yoluda RenaultFanClub.
örnek olarak gösterdiğiniz araç bağıra bağıra ben kazalıyım diyor. nasıl anladın diye sorucak olursan ilanda kazasızdır veya hatasızdır denmemiş
bariz önden ve arkadan yemiş bu far ve stoplar yeni değişmiş belli çok yeni yani sırıtıyorlar.

ayrıca tramer sorgudanda plaka sorgusu yapabilirsiiz.
ben sizin yerinizde olsam en full modelini alırım yani sunrooflu modelini.

elverado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk etapda hoşgeldiniz.

coupe alıcaksanız iyi bir araştırma sonucu karar vermelisiniz.
araştırmanın tek yoluda RenaultFanClub.
örnek olarak gösterdiğiniz araç bağıra bağıra ben kazalıyım diyor. nasıl anladın diye sorucak olursan ilanda kazasızdır veya hatasızdır denmemiş
bariz önden ve arkadan yemiş bu far ve stoplar yeni değişmiş belli çok yeni yani sırıtıyorlar.

ayrıca tramer sorgudanda plaka sorgusu yapabilirsiiz.
ben sizin yerinizde olsam en full modelini alırım yani sunrooflu modelini.
tsk lşer yorum icin oyu<den yardım istedım okadar çok araba varki ayırt etmek zor oluyor sayenizde bunuda becere bilecegime inanıyorum tekrardan tsk ler
şu arabayada baka bilir misiniz yorumlarınızı beklıyorum
http://www.arabam.com/ikinciel/ilan/detay/3258640

Son düzenleme:

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
önden kazalı sedan tamponu takmış...

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tsk lşer yorum icin oyu<den yardım istedım okadar çok araba varki ayırt etmek zor oluyor sayenizde bunuda becere bilecegime inanıyorum tekrardan tsk ler
şu arabayada baka bilir misiniz yorumlarınızı beklıyorum
2001 RENAULT Megane Coupe 1.6 16V RXI 8000 TL Sahibinden 2.El Satılık - IlanNo: 3258640
hocam bu araç leş :) perttn çkmaya benziyor ayrıca 8binlira imkansız düzgün olması bence şehir dışınada bakıyomusun

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
temiz bir coupe istiyorsanız 15i gözden çıkartmanız gerekiyor.

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi aracdaha buldum fakat karsi tarafı aramadan siz arkadaşlarıma danısmak ıstedım şu aracabaka bilir misiniz fiyatı motoruna gore az geldi ne ola bilir acaba
Renault Megane 1.6 Coupe 2000 Model 11.500 TL Sahibinden satılık ikinci el Sarı renk - 60718752
araç 64binde deil en soldaki hane bozulmuş gibi görünüo bide göstergenin canı kırık gibi nedn olabilir araştrmk lazm son olarakta ön takımı çok iyi kontrol ettirn eger bakarsanız araca on teker çamurlugun arka kısmına daha yakın duruyo kolay gelsin size

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş