Megane coupe yardım

Edessar

Melih UĞUR-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
imzanın kaynagı hakan :) ben renklendirdim sadece coupecilerin renklerine göre.. onur abide de lacisi var :D
yaw bu benim imza niye görünmüyor deli oldum... JPg yaptım boyutuda uygun ama Sigpic Sigpic diyor bu meret... Hayır kötü bişeymi diyor acaba bana :p

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaw bu benim imza niye görünmüyor deli oldum... JPg yaptım boyutuda uygun ama Sigpic Sigpic diyor bu meret... Hayır kötü bişeymi diyor acaba bana :p

İmzanızı eklerken bir hata yapıyor olmayasınız.

birde başka bir siteden upload deneyin

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[SIGPIC][/SIGPIC] DİKAT EDERSN ARADAKİ / işaretin eksik o yazıda oynama ypmışsın sanırım ondan öle görünüyo

Edessar

Melih UĞUR-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[SIGPIC][/SIGPIC] DİKAT EDERSN ARADAKİ / işaretin eksik o yazıda oynama ypmışsın sanırım ondan öle görünüyo
o yazıyı ben yazmadımki kendi kendine koyuyor resmi koyunca ama resim yerinde onu gösteriyor :(

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o yazıyı ben yazmadımki kendi kendine koyuyor resmi koyunca ama resim yerinde onu gösteriyor :(
imzya koymak istediğin resmi dosya seç yazan yerden bilgisayarından seç sonra sol tarafda biyerde imzya resim ekle die bişey var ona tıkla bu yazıyı kendisi koycak üst tarftada ön izlemede resim görünmesi lazım imzyı kaydet deyip kapatabilrsin ozaman olması lazım

Edessar

Melih UĞUR-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
imzya koymak istediğin resmi dosya seç yazan yerden bilgisayarından seç sonra sol tarafda biyerde imzya resim ekle die bişey var ona tıkla bu yazıyı kendisi koycak üst tarftada ön izlemede resim görünmesi lazım imzyı kaydet deyip kapatabilrsin ozaman olması lazım
sanırım sorunum imzayı jpg olarak kaydetmiş olmam gif olarak aktarınca oldu teşekkürler yardım için

efesec

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Al 2002 Dynamique bak keyfine şöyle mavi ya da gri. keyfe keder binersin manuel vites 1.6 motor lpgli. :)

çok güzel bir tercih olur...