Megane coupe yardım

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bencede arka bu kadar kalkık değil orjinalinde

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ahhaha o ne ya şahin taksi spec...aman bu arabaya bulaşma, arkadaşlar doğru demişler...

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tum coupeler yararlansin tabi... Bu arada bana Semih gonderdi ona da Hakan vermis... Bildigim kadariyla kayak Hakan...

imzanın kaynagı hakan :) ben renklendirdim sadece coupecilerin renklerine göre.. onur abide de lacisi var :D

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
coupenin temizini bulmak çok zor yazın 1.5 ay Türkiye'nin her tarafını aradım 4 tane çok temiz buldum ama ertesi gün yola cıkmaya niyetlenince satıldı denildi anlayacan biraz sabır lazım sonunda orta halli bi tane aldık 1.5 ay sabredebildim. uzak yerlerden bakarsan mutlaka tanıdık vasıtasıyla baktır sakın başka şehire gitme ben gittim aracın direksiyonu yarılmış torpidosu aşınmış çıktı adama telefonda 3-4 kez sordum birşeyi yoksa geleyim diye sen gel dedi arabama kefilim sonra bunlar ne diye sorunca orasından ne olur burasından ne olur gibi laflar duyuyorsun o nedenle sabredersen bulursun ama baktığın araçlar çok kötü bana görede iyi bişey almak istersen Hakan'ında dediği gibi elin biraz daha cebine girerecek en az 14 ü gözden çıkar bence

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
14500-14000in altına aldığın coupe seni sadece üzer...arabadan soğursun, niyeyse millet eşeğe biner gibi binmiş hep, temizi pek yok piyasada...

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
imzanın kaynagı hakan :) ben renklendirdim sadece coupecilerin renklerine göre.. onur abide de lacisi var :D
:D valla çok güzel olmuş

elverado

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dedigim gibi koca karıyı kız diye yedirecekler ben önlemimi alayımda gecmis olsuna gelmeyin :D arkadaşlar 12 yıllık araba bakıyoruz :D sabredecem başka bicarem yok acelemde yok üzülmekte istemıyorum lezil olmakta :D

Edessar

Melih UĞUR-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dedigim gibi koca karıyı kız diye yedirecekler ben önlemimi alayımda gecmis olsuna gelmeyin :D arkadaşlar 12 yıllık araba bakıyoruz :D sabredecem başka bicarem yok acelemde yok üzülmekte istemıyorum lezil olmakta :D
yada şöle düşün aracı alacağın rakamların örneğin 11 binlira vereceksin 3 bin tl yapıp alacağın en iyi cupeden daha iyi duruma getiririm ben diye göze alıyorsan tabi yine 14 bin tl harcamış olacaksın am keyfine göre yapacaksın motor ve ürüyeni iyi olan birini düşünebilirsin bu durumda