New Kangoo Blow Off

Görkem

Bilgi Girilmemiş
:bravoYakışır toprağıma 10 numara olmuş hele bide beleş olunca deymen keyfine oohhh miss.. Replika-Çakma bazıları buna şimdi replika derken bi dönem çakma diyorlardı.. valla 10 numara olmuş kardeşim görüşelim bende alıcam :halay

Görkem

Bilgi Girilmemiş
Bu da KDV si
<strong>[video=youtube;7Y2Im5sUeWA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7Y2Im5sUeWA[/video]

crazy771

Güray KILIÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese Teşekkürler. Anıl Sana da Teşekkürler. :D Küsmeyelim :D Yorumun iyisi Kötüsü olmaz neyse o. Benim için her yol mübah :D

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:bravoYakışır toprağıma 10 numara olmuş hele bide beleş olunca deymen keyfine oohhh miss.. Replika-Çakma bazıları buna şimdi replika derken bi dönem çakma diyorlardı.. valla 10 numara olmuş kardeşim görüşelim bende alıcam :halay

Çakma diyince dandik diyolar ama replika diyince bilmeyen için marka ismi gibi geliyo

dniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ah be kardesim sen bide canlı duy sesini sonra de yeterli ses diye :)
Anıl video'yu ben çektim giderken de sesine bizzat şahit oldum. Uzaktanda sesi gayet iyi duyuluyor. Seninkiyle karşılaştıramayız tabi bariz fark vardır.

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
iş simdi replika - çakma muhabbetine dönmüş :) tamam ikiside taklid kopya anlamına geliyor ama biri hks gibi bi markanın kopyası biri ne idügü belirsiz bant kaydına aldıkları hoparlorden gelen bir çuff seside degil ne sesi oldugu belirsiz bi ses ve herkes cephe almışcasına bana yorum yapmış.. :)

:bravo

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iş simdi replika - çakma muhabbetine dönmüş :) tamam ikiside taklid kopya anlamına geliyor ama biri hks gibi bi markanın kopyası biri ne idügü belirsiz bant kaydına aldıkları hoparlorden gelen bir çuff seside degil ne sesi oldugu belirsiz bi ses ve herkes cephe almışcasına bana yorum yapmış.. :)

:bravo

yenibosnada çakma ayakkabı satan bi dükkan var.Adam bunlar çakma değil replika diyo.ben ondan o sekıl yazdım.Bilmeyenlerde replikayı farklı bişey zannediyo

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kulak tırmalamadan başka bi şey değil genede hayırlı olsun