Okumanı tavsiye ederim,çok önemli....

Hakanburak06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kolay. Bulunur. Zor. Vaz. Gecilirse. Sanda. Versin. Sende. Beni. Anlağ

Hakanburak06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yolda. Kalan. Arca. Gül. Demek. Renoltun. anlayışından. Farksızdır.

lokmanakyol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen arkadaşim renault anlayisindan farksizdrv

TURGAY KOCAMAN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çözümü bulunmayan 2012 renault fluence aracimi medya karşisinda yakip kurtulacagim

MERHABA RENAULT FLUENCE MADURLARI !!!

( ÖZELLİKLE RENAULT MAİS )
HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN ...

oncelikle FAİK KARAER adlı madurumuzun durumunu en iyi anlayanlardan biride benim söyledikleri anlattıkları ve aldıgı cevap hiçte şaşırtıcı degil çünkü aynısı benm başımda şuanda :

07. 08 2012 trafige çı RENAULT FLUENCE 1.5 DCİ 110 BG BİR ARACA SAHİBİM ( KESKE SAHİP OLMASAYDIM ) VE bu araca verdigim parayı yolda düşürüp kaybetseydimde bu arabayı alamasaydım en azından salaklıgıma yanardım ve sonunda unuturdum geçer giderdim bu durum çok farklı son 15 gün içerisinde 4 kere servise servise gittim her gittigimde fluence araçlar bunu sürekli yapar bu bir arıza degildi yapısı bu denildi dalga gecercesine sonra ayak ustu araca bakıldı ve tamirinin 21 gün sürecegini söylediler.21 gun arabasız kalmayı göze alaraktan peki dedim aracı bıraktım ben servisten otobüs minibüs vs. birşeklde ayrıldım daha ewe girmeden aracınızda tahmin ettigimiz sıkıntı bulunmadı aşırı trafik ve sıcak havalarda bu tür sıkıntı yaratabilir ama bu kesinlikle arıza degildir saga çekip 10 15 dk bekledikten sonra sorun çozulucek falan dediler ve hazır oldugunu haber verip beni çagırdılar sevindim ilk sıkıntısı oldugundan daha birçok kez gelecegimi bilmedigimden çok sevindim fakat durum hiçte öyle olmadı aracı aldım aradan 3 gün geçmesine ragmen aynı sorun tekrar yaşandı tekrar götürdüm ekranda vites kutusu arızası deniliyordu daha sonra vites kutusu harareti dedi ve stop etti gece saat 01.00 ( trafik yogunlugunun düsük oldugu bir saat diye düşünüyorum) sonra bana aracın aküsünün bittigini bahane edip aküsünü degiştireceklerini sölediler ben giden aracın aküsü bitermi bu ne saçmalık dememe ragmen bana verdikleri cevap olabilir beyefendi bu aracın garantiside buyüzden var herşey olabilr falan dediler çıldırmamak elde degil daha sonra 3. arıza tam FATİH SULTAN MEHMET KOPRÜSÜ ÜZERİNDE ve sol şeritte kaldım trafik felç anababa günü zor bir şekilde sag a almayı başardım ve renault yol servisini aradım çekici gelip arabayı çekti ve tekrar tekrar aynı kelimeler aynı cevaplar hiçbir degişiklik yok en son olarak dün aynı arıza oldu bugun serviste sonuç bekliorum ama tüketici hakları kanun-i yollar hertürlü seyle ugraşıp bunun bir sonuca ulaşmasını saglayacagım eger bir sonuca ulaşamazsam ŞEREFİM ÜZERİNE SÖZ VERİYORUM BÜTÜN MEDYAYI BİR MEYDANA TOPLAYIP ÖNCE SERT Bİ ŞEKİLDE KONUŞMAMI YAPIP DAHA SONRA ARABAMI YAKIP BÜTÜN FLUENCE MADURLARI ADINA 2013 E DAMGAMI VURACAGIM 0538*******

Son düzenleme:

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu sorun tamamen edc şanzımandan kaynaklanıyor..wolswagende ilk çıkan dsg şanzımanlarda benzer sorunlar oldu..ben googledan zamanında dsg şanzıman çıktığında araştırmıştım ve dsg şanzıman kulanan golf kullanıcıları araçlarını satıyorlardı ve hiçkimse memnun değildi..sonradan düzeltildi galiba yeni çıkan şanzımanlarda..dsg-edc-4matic aynı sistem..özellikle yapılan şikayetler dur kalklarda ısınma şikayeti..

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şaka gibi..

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gecmis olsun bende bu uyariyi ilk defa duydum sikayetvar a sikayet yazin bi kac arkadasim yazmisti gayet olumlu sonuc aldilar