R-Link2 Haritalarına Gelişmiş 3D Grafikleri ve 54 Farklı Harita Rengi Seçeneği Ekleme

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Befe Üstadım teşekkür ederim yardımlarınız için. Bende araştırırken versiyon 9.0.35.506 için buldum skinpatch link adresini. Aracıma yükledim ve sorunsuz çalışıyor. Yukarıda link adresini paylaştım. İsterseniz videonuza ekleyebilirsiniz.

Rica ederim.Güle güle kullanın.

Canavar113

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. Teşekkür ederim. Orjinal haritalar dahil uyumlu olarak yazıyordu geliştirici açıklamalarında.Sorun çıkmaması lazım.
Sıkıntısız yüklendi.Tekrar teşekkürler.
Vesile ile daha evvel ki katkılar ile beraber, sayenizde arabama çok şey kattım ve daha bir sever oldum dunyaligimi. Allah razı olsun sizden,hakkınızı helal edin....

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Sıkıntısız yüklendi.Tekrar teşekkürler.
Vesile ile daha evvel ki katkılar ile beraber, sayenizde arabama çok şey kattım ve daha bir sever oldum dunyaligimi. Allah razı olsun sizden,hakkınızı helal edin....
Çok teşekkür ederim.
Güle güle, iyi günlerde kullanın.

Son düzenleme:

fatli58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar, bende de 9.0.35.50x sürüm ve başarsoft harita var, yarın bende yükleyeceğim, emeği geçen tüm üstadlarımızın eline emeğine sağlık, teşekkürler...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Canavar113

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yama ile beraber bir kaç farklı özellik belirdi.
Kadranda radar kameralarına yaklaşırken, kameraya kalan mesafe , kaç km/s lik bir EDS olduğunu belirten bilgiler belirmeye başladı. Sözlü olarak ta hız yüksekse hızı düşümem veya kırmızı ışık kamerası konusunda uyarıyor.
Kötü tarafı, Pts leri de radar kamerası olarak uyarıyor.fb69f737d64c9cfcc0346e86e8ca4d9a.jpg

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Aslında o here haritalarında uzun süredir olan bir özellikti. Değiştirilmemiş R-Link 2'lerde, ayarlarda açıldığında gösterge panelinde zaten uyarı olarak görsel, R-Link 2'den ise sesli olarak vardı. Ben bu patch'i yüklemeden önce, yani 3 sene kadar önce SKU creator programının eski versiyonu ile manuel olarak dosya oluşturup r-link 2'ye yüklediğimden beri bu özellik çalışıyor. Siz yükleyince ayarlar otomatik olarak açılmış olmalı.

Son düzenleme:

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
c4y06x9.jpg

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
gbva9lv.jpg

Judge48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sn. Befe emeğinize sağlık.
Dosya isminden anladığım kadarı ile yama iGo haritalar için. Bende basarsoft yüklü. Sorun yaratır mı?

ben başarsoft üzerine yükledim hiç bir sorun yok hatta ve hatta mükemmel diyebilirim.. emeği geçenlere tşkler