R-Link2 Haritalarına Gelişmiş 3D Grafikleri ve 54 Farklı Harita Rengi Seçeneği Ekleme

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Dil işini ne yaptınız?
Dem dosyası için link: https://1fichier.com/?a31a2m39xmv5n1spb8f6 (Dosyayı ben oluşturmadım. Kullanım kararı size aittir.)
Arazi şekilleri/yükseltiler için SKU Creator'u kullanacaksınız. "content" klasörü içerisinde bir DEM klasörü oluşturun. İndirdiğiniz dosyayı bu klasöre yerleştirin. Sonra SKU oluşturun. Daha sonra harita yükler gibi araca yükleyeceksiniz.Dosya ismi biraz karışık. Genel bir isim verirseniz sonra aynı dosyayı değiştirmeniz gerekirse bulmakta ve değiştirmekte sorun yaşamazsınız. Mesela Turkey.dem şeklinde değiştirebilirsiniz.

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Dil işini ne yaptınız?
Dem dosyası için link: https://1fichier.com/?a31a2m39xmv5n1spb8f6 (Dosyayı ben oluşturmadım. Kullanım kararı size aittir.)
Arazi şekilleri/yükseltiler için SKU Creator'u kullanacaksınız. "content" klasörü içerisinde bir DEM klasörü oluşturun. İndirdiğiniz dosyayı bu klasöre yerleştirin. Sonra SKU oluşturun. Daha sonra harita yükler gibi araca yükleyeceksiniz.Dosya ismi biraz karışık. Genel bir isim verirseniz sonra aynı dosyayı değiştirmeniz gerekirse bulmakta ve değiştirmekte sorun yaşamazsınız. Mesela Turkey.dem şeklinde değiştirebilirsiniz.

Bağlantı açmadı Befe Üstadım :(

Dilin Türkçe olması için; IGO Here ile yeni bir harita güncellemesi deneyeceğim, belki dil ilavesi yaparak düzeltebilirim diye düşündüm. dem dosyasını da ilave edip deneyeceğim bakalım.

NOT: "dem" dosyasını content klasörü içine doğrudan atmıyorum, content içinde tekrar klasör açıp oraya atıyorum değil mi?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Dilin Türkçe olması için; IGO Here ile yeni bir harita güncellemesi deneyeceğim, belki dil ilavesi yaparak düzeltebilirim diye düşündüm. dem dosyasını da ilave edip deneyeceğim bakalım.

NOT: "dem" dosyasını content klasörü içine doğrudan atmıyorum, content içinde tekrar klasör açıp oraya atıyorum değil mi?

Dil için şunu dener misiniz?Navigasyon tam ekran açıkken NAV>ayarlar>sesler ve uyarılar>Navigasyon sesleri>sentezlenmiş ses

Evet.content içinde dem isimli bir klasör oluşturmanız gerekiyor. Başka bir browser ile deneyin. Ben de chrome ile açıldı. Önce reklama geç deyin. Çerezleri kabul edince indirme sayfası açılıyor.

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Dil için şunu dener misiniz?Navigasyon tam ekran açıkken NAV>ayarlar>sesler ve uyarılar>Navigasyon sesleri>sentezlenmiş ses

Evet.content içinde dem isimli bir klasör oluşturmanız gerekiyor. Başka bir browser ile deneyin. Ben de chrome ile açıldı. Önce reklama geç deyin. Çerezleri kabul edince indirme sayfası açılıyor.

Dil olayını ayarlardan dediğiniz gibi deneyeceğim üstadım. Sonuçları buradan paylaşırım. Bu arada Opera ile gönderdiğiniz bağlantı açıldı, teşekkürler...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Rica ederim. Kolay gelsin.

Judge48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

üstad... bağlantı linkini açmak için mutlaka VPN kullanmanız gerekmektedir.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
üstad... bağlantı linkini açmak için mutlaka VPN kullanmanız gerekmektedir.
Merhaba.
Hayır bende vpn yok.Ben açtım ve indirdim.Opera ve ya mozilla yeterli.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Befe Üstadım, bu arada renkli harita için Renault Rus Forum sitesinde versiyon 1.3 çıkmış, onu da yükledim, sorunsuz yükleme oldu, çalışıyor. Tespitlerimi paylaşırım.

Bir diğer merak ettiğim konu, aracın hız/devir göstergesi ekranındaki hız tabelası okunduğunda hemen altında çıkan açıklamayı IGO HERE yüklediğiniz zaman çıktığını söylemiştiniz. Acaba hangi özellik yüklenince açılıyor o bilgi. Teşekkürler.

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Yama ile beraber bir kaç farklı özellik belirdi.
Kadranda radar kameralarına yaklaşırken, kameraya kalan mesafe , kaç km/s lik bir EDS olduğunu belirten bilgiler belirmeye başladı. Sözlü olarak ta hız yüksekse hızı düşümem veya kırmızı ışık kamerası konusunda uyarıyor.
Kötü tarafı, Pts leri de radar kamerası olarak uyarıyor.fb69f737d64c9cfcc0346e86e8ca4d9a.jpg

Befe Üstadım kastettiğim özellik bu.