R-Link2 Haritalarına Gelişmiş 3D Grafikleri ve 54 Farklı Harita Rengi Seçeneği Ekleme

Judge48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yama ile beraber bir kaç farklı özellik belirdi.
Kadranda radar kameralarına yaklaşırken, kameraya kalan mesafe , kaç km/s lik bir EDS olduğunu belirten bilgiler belirmeye başladı. Sözlü olarak ta hız yüksekse hızı düşümem veya kırmızı ışık kamerası konusunda uyarıyor.
Kötü tarafı, Pts leri de radar kamerası olarak uyarıyor.fb69f737d64c9cfcc0346e86e8ca4d9a.jpg

bu ekran bende açılmadı.. tabela okuma var ancak.. bu uyarı olmadı açmam gereken bir yer mi var

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
ben başarsoft üzerine yükledim hiç bir sorun yok hatta ve hatta mükemmel diyebilirim.. emeği geçenlere tşkler

Rica ederim.
Güle güle kullanın.

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Befe Üstadım, bendeki R-link 2 versiyonu 9.0.35.506 olduğu için sizin video altındaki bağlantılarla yoktu, bende Renault Rus Forum sitesinden yüklemiştim. Sorunsuz yüklendi ve çalışıyor. Tek sıkıntım, radar kameraları (speedcam) uyarı sesi Rusça ve navigasyon yönlendirme sesi ise Türkçe ama sadece bir alternatif var. Programı araştırdım bulamadım. Acaba sizde de öyle mi? Yoksa ne yapabilirim? Bu arada Rusçayı çözerim herhalde 😊 Teşekkürler.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Merhaba. İsminizi bilmediğim/daha önce benimle paylaştıysanız (öyleyse kusura bakmayın) unuttuğum için isminizle hitap edemiyorum. Kusura bakmayın.
Yarın bakarım. Düzeltiriz bence. Ben versiyonu 9.034. te bıraktım.Güncellemedim. O yüzden olabilir belki, ben de Türkçe her şey. Ama araştıracağım.

Judge48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. İsminizi bilmediğim/daha önce benimle paylaştıysanız (öyleyse kusura bakmayın) unuttuğum için isminizle hitap edemiyorum. Kusura bakmayın.
Yarın bakarım. Düzeltiriz bence. Ben versiyonu 9.034. te bıraktım.Güncellemedim. O yüzden olabilir belki, ben de Türkçe her şey. Ama araştıracağım.

üstadım... benim versiyon 7 serisi.. speedcam bende görünmüyor acaba versiyonlamı alakalı

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
üstadım... benim versiyon 7 serisi.. speedcam bende görünmüyor acaba versiyonlamı alakalı
Hangi crack'li haritayı kullanıyorsunuz? Versiyondan bağımsız olarak gösteriyor olması lazım. Navigasyon ayarlarından hız kamerası vb. açık olduğunu kontrol ettiniz mi?

Judge48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi crack'li haritayı kullanıyorsunuz? Versiyondan bağımsız olarak gösteriyor olması lazım. Navigasyon ayarlarından hız kamerası vb. açık olduğunu kontrol ettiniz mi?

cracklı başersoft vardı onda olmadı.. 2021 HERE Q4 kurdum ondada olmadı.. speedcam klasörü mevcut... hız kamera seçeneği nerede acaba yardımcı olursanız teşekkür ederim.. Saygılar

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
cracklı başersoft vardı onda olmadı.. 2021 HERE Q4 kurdum ondada olmadı.. speedcam klasörü mevcut... hız kamera seçeneği nerede acaba yardımcı olursanız teşekkür ederim.. Saygılar

Ezberimde yok. Ama kontrol eder geri dönüş yaparım.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Merhaba.Harita tam ekran iken NAV tuşuna basın. Açılan ekranda ayarlar'a girin. Uyarı ve İkaz ayarlarında en altta hız kameraları vb. bir ayar var.Orada tüm ayarları on yapın. O zaman çalışacaktır.

himrag

Kayıtlı Üye
09-Aydın
Befe Üstadım, 3 boyutlu harita görseli için ".dem" uzantılı dosyaya nereden ulaşabilirim? Teşekkürler.