Renault Scenic 1.6 privilege otomatik vites hakkında bilgi almak istiyorum

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dijital ekrandaki birden fazla arıza var. dikkat edin. bir tanesi airbag ( kuvvetle ihtimal direksiyon sargı kopuk ) ; diğeri ise park fren arızası ( muhtemel otomatik park fren arızası ) Avni ( cebelli ) kardeşimin dediği gibi km düşük görünüyor. Mutlaka km den emin olun. Servis ten şase sorgulatıp bakım kayıtlarına baktırın. Hayırlısı olur inşallah.

abdullah83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba.
Ben de Scenic Privilege araç bakıyorum ve 1-2 gün içinde netleştirmem gerekiyor nasipse. Bir ilan var sizinle paylaşmak istediğim. Sahibiyle konuştum emekli bir abimiz. Araç dolu görünüyor zaten o da öyle söyledi. Pazar günü gidip bakacağım ama öncesinde ilanı sizlerle paylaşıp engin tecrübelerinizden faydalanmak istedim. Bir göz atıp bana yardımcı olursanız çok sevinirim. En azından ne sormam gerekiyor nasıl yaklaşmam gerekiyor ...
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-full-plusfull-cam-tavan-275954241/detay/

wolf_shade kardes ne yaptın ilandaki araca bakabildinmi. Bu arada herkese hayırlı forumlar klübünüze yeni üye oldum ve bende buraya gelen herkes gibi bi scenic sahibi olmaya çalışıyorum ama bi türlü istedigim aracı bulamadım umarım birgün bizede nasip olur scenic sahibi olmak

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
wolf_shade kardes ne yaptın ilandaki araca bakabildinmi. Bu arada herkese hayırlı forumlar klübünüze yeni üye oldum ve bende buraya gelen herkes gibi bi scenic sahibi olmaya çalışıyorum ama bi türlü istedigim aracı bulamadım umarım birgün bizede nasip olur scenic sahibi olmak

Sanırım almaktan vazgeçti çünkü hale ilan aktif gözüküyor. Bana orijinal km olmadığı izlenimi verdi. Ekrandaki satırların bazıları yanmıyor. Eğer ki servis dışında bir yerde yapıldı km ancak muayeneden bakılabilir. Ama anlaşılabilir mi bilmiyorum. Yaptığı km'ye bağlı sonuçta..

Bende km değiştiğinde 0 dan başladığı için 2400km satmıştım. ancak servis kayıtlıydı idi yapılan işlemler ve servis her bakım öncesinde benden km bilgisini eski km bilgisini ekleyerek yazdırmamı söylemişti.

ikula

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
pazar günü araca ben baktım,
- her iki yanda boydan boya derin çizikler var
- bir çok yerinde vernik kalkması var
- kapılar ve ön tampon da boyalı gibi duruyor (aletle felan bakmadık, gözle görülür boya renk farklılığı var)
- 60.000 KM de gösterge değişmiş. ( 60.000+84.000= 144.000 KM de)
Dıştan aracı beğenmeyince içine ve motor ve şanzımana hiç bakmadık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mobilman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
pazar günü araca ben baktım,
- her iki yanda boydan boya derin çizikler var
- bir çok yerinde vernik kalkması var
- kapılar ve ön tampon da boyalı gibi duruyor (aletle felan bakmadık, gözle görülür boya renk farklılığı var)
- 60.000 KM de gösterge değişmiş. ( 60.000+84.000= 144.000 KM de)
Dıştan aracı beğenmeyince içine ve motor ve şanzımana hiç bakmadık.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Doğru kararı vermişsiniz. Mümkün olduğunca boyasız yada bir iki parça boyalı ve km orijinal bulunmalı aksi halde satmakta ve özellikle km yüzünden müşteriye ikna etmekte zorlanırsınız.

Kendim bu durumu yaşadım çünkü..

kaynakci1979

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm arkadaşlar foruma yeni üye oldum otomatik scenic bakıyorum.RENAULT ların otomatiği nasıldır.Tavsiye edebileceğiniz bi scenic var mıdır

albyrk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar aranıza yeni katıldım otomatik scenic arıyorum.Ankaradan selamlar..

albyrk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızı sahibinden de incelemiştim sunroof suzdu ben sunrooflu bakıyorum aracınız güzel duruyor hayırlı satışlar...