Talisman Garantiden Yapılan İşlemler/Değiştirilen Parçalar

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Talisman icin amatör servis abc kağıthane şimdilik benden aldıkları not uzak durun ! Çoğu detaylara girmeyeceğim sağ koltuk masaj motoru bozuk değişim icin pazartesi parça isteyecekler en 20-40 gün arası koltuk başlığını söyledim bana yaptık dediler sadece benim taktığım bandı cıkarmışlar ve yapmamışlar neyi yaptıkar cok merak ediyorum videoya cektim atıcam onlara böyle saçmalıkmı olur saha koltuk başlığını yapamıyorlar . Koltukla uğraştıkları için cevresi pis bırakılmış iz şeklinde insan temizler aracı son olarak yıkayıp teslim edeceğiz dediler rutin olması gerekn işlem her servis böyle teslim eder her markada sonuç araca su bile sıkılmamış sabah nasıl teslim ettiysem öyle aldım . Bütün sistem sıfırlanmıl bütün ayarlarım gitti sonuç sadece bu , götürmez olaydım hem ayarlarım

gitmezdi hem kendi cözümüm koltuk başlığı sessizliği bozulmazdı .

Maalesef servislerimizden bazıları çok geride kalmış.Renault özel müşteri temsilcisi ve ya Renault resmi sitesinden tüm bunları şikayet edin bence.Başka bir servise yönlendirmeleri lazım.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maalesef servislerimizden bazıları çok geride kalmış.Renault özel müşteri temsilcisi ve ya Renault resmi sitesinden tüm bunları şikayet edin bence.Başka bir servise yönlendirmeleri lazım.

Daha önce gelen forumu olabilceğince düşük doldurdum yarın arayıp şikayet edeceğim . Güncelleme yenilemeyi denemişler internetleei kesilmiş yarım kalmış güncelleme gerekli olsa bunu bile yapamayacaklar yani alt yapı tamamen eski renolara cliolara symbollere göre

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Daha önce gelen forumu olabilceğince düşük doldurdum yarın arayıp şikayet edeceğim . Güncelleme yenilemeyi denemişler internetleei kesilmiş yarım kalmış güncelleme gerekli olsa bunu bile yapamayacaklar yani alt yapı tamamen eski renolara cliolara symbollere göre

Hangi güncellemeyi yapıyorlarmış acab.Umarım harita değildir.Benim harita güncellemesi için yeterli disk alanı yok hatası vermişti.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hangi güncellemeyi yapıyorlarmış acab.Umarım harita değildir.Benim harita güncellemesi için yeterli disk alanı yok hatası vermişti.

Harita güncellemesi ... zaten güncel bunu ben bildiğim halde kaç saat sonra anlıyorlar flash bellek sürekli takılı her bimmemde soruyordu meğersem cıkarıcakmış müzik vs. İcin farklı bir flash bellek kullunacakmışız aracı aldığımda söylemediler şimdi şöylediler oda kaç saat uğraştıklarından sonra akıllarına gelmiş . Aracı satarken flash bellekde vermeleri lazım dedi onuda sipariş etmişler bana oda fransadan gelecekmiş diğeriyle beraber en az 1 ay sürer ne kadar doğru bilmiyorum. Koltuğun masaj motoru gelsinde onu yapsınlar başka birşey istemiyorum bu servis kalitesiyle aracı sattıraracaklar bana nerdeyse

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
İnşallah sıkıntısız olarak hallederler problemi.

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabam 3 bin km de ön diskler ve balatalar garantiden değişti. Ön koltuk başlıkları ses yapıyordu garantiden o da değişecek sipariş verildi bilginiz olsun

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisleri şikayet etmek ve forum doldurmak tamamen boş iş direk servisin içindeki müşteri temsilcisi görüyor hiç bir işe yaramıyor benim işlemlerimin tekrar yapılacağı gün pazartesi belli olacak .

Arac otomatik kilitlenince aynalar otomatik kapanıyor , bir kaç kez kapanmadığını fark ettim sistemsel hata zannedim cokkez anahtarla evimden tuş vasıtasıyla kapadım bugün çok ilginç birşeyle karşılaştım özellikle dikkat ettim aynalar kapanıcakmı diye aynalwr kapandı evime geçtim 30 dakika sonra camdan bir bakayım dedim ne göreyim aynaları açmış geri çok ilginc değilmi sizdede oluyormu hiç aynlarının acık olduğunu gördünüzmü yada bir ayarmı var , kumandada 2-3 tık açma kapama tuşuna basmada hafıza ile ilgili bir durummu oluyor acaba ?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Ben hiç böyle bir olay yaşamadım açıkçası.Ayarlardan eller serbest kilit açma ve ve ya karşılama fonksiyonunu kapatıp denediniz mi?Yine de normal bir durum değil.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben hiç böyle bir olay yaşamadım açıkçası.Ayarlardan eller serbest kilit açma ve ve ya karşılama fonksiyonunu kapatıp denediniz mi?Yine de normal bir durum değil.

Ayarları karıştırdım ama bunla ilgili birşey bulamadım . Karşılama modu otomatik kilitlemede vs. Sistem güzel çalışıyor bu hafta her inip bindiğimde dikkat edeceğim bakalım yapıcakmı yine .

cako67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı kapatım yanından yakınından geçince araç sizi tanıyor ve açılıyor aynalar. Fakat kapılar açılmıyor bendede oldu kontrol ettim siz uzaklaştıkça belli bir süre sonra otomatik kendini kitliyor araç