Talisman R-Link 2 Güncelleme 2017

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harita güncelleme konusunda çok yavaş maalesef Renault, aslında aylar önceden güncelleme gerekiyordu...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac navigasyonlarina yandexi verinde herkes rahat etsin. Bu medir boyle cin iskencesi gibi senede bir tane guncelleme verevek ona da bin pisman ediyor.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Harita güncelleme konusunda çok yavaş maalesef Renault, aslında aylar önceden güncelleme gerekiyordu...

Benim harita güncelleme aboneliğim 15 gün sonra doluyor.Yanlış bakmadıysam yeni abonelik paket olarak alınabiliyor ve 89 euro_O kadar para veren de yılda 1 tane bile güncelleme alamayacak.Alsa bile 2 yıl öncenin haritası.Saçma.Anroid auto /carplay olsa hiç uğraşmayacağız.

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim harita güncelleme aboneliğim 15 gün sonra doluyor.Yanlış bakmadıysam yeni abonelik paket olarak alınabiliyor ve 89 euro_O kadar para veren de yılda 1 tane bile güncelleme alamayacak.Alsa bile 2 yıl öncenin haritası.Saçma.Anroid auto /carplay olsa hiç uğraşmayacağız.
Kesinlikle çok haklı düşünüyorsun, aynı fikirdeyim...

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Osman Gazi Köprüsü kullanıma açılalı ne kadar uzun süre oldu. Fakat bunca zamandır Renault'tan en ufak bir güncelleme gelmedi, ki kullandığımız Talisman Renault'un en üst düzey sedan arabası. Bu araç için yapılacak güncellemelerde daha hassas olmalarını bekliyoruz bizler Renault kullanıcısı olarak... 2-3 yılda bir güncelleme olacak ise araçlara navigayon koymanın hiçbir anlamı yok...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Avrasya Tüneli, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Osman Gazi Köprüsü kullanıma açılalı ne kadar uzun süre oldu. Fakat bunca zamandır Renault'tan en ufak bir güncelleme gelmedi, ki kullandığımız Talisman Renault'un en üst düzey sedan arabası. Bu araç için yapılacak güncellemelerde daha hassas olmalarını bekliyoruz bizler Renault kullanıcısı olarak... 2-3 yılda bir güncelleme olacak ise araçlara navigayon koymanın hiçbir anlamı yok...

Ben de söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum.Başta Şubat ayın da R link güncellemesi ile harita güncellemesinin de geleceğini söylediler.Gelmedi sonra Nisan-Mayıs dediler.R link 2 yi usb yardımı ile biz güncelleyebilecekmişiz! O da fiyasko çıktı.En son telefon görüşmesinde Talisman özel müşteri temsilcisi Mert Bey Mayıs sonu ve ya Haziran ayında tüm bu güncellemelerin geleceğini söyledi.Türkiye için 6 gb boyutu olmayan ve tüm Avrupa ülkelerinin haritalarının yüklenmesi yerine sadece Türkiye haritasını gösteren harita yüklemesinin R link store üzerinden indirilebileceğini söylediler.Cuma günü aradım.Artık telefonu açan da yok.Bir de abonelik yenileme için mesaj yolluyorlar.Komik.

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ne olursa olsun artık araç firmaların hepsi bu güncelleme hızına erişemiyor en azından navigasyonda renosundan tut mercedesine kadar hepsi berbat hepsi eski.. artık en iyileri mobilde sunulan online navigasyonlar ve sürekli güncelleme veriyorlar ve kullanıcıları cok bu yüzdende sürekli aktif hizmet var google navi ve özellikle benimde severek kullandığım yandex navigasyon cok başarılı ve ÜCRETSİZ keyfinize keyf katar. navigasyonu cok fazla kullanıysanız bir tane mıknatıslı tutucu alın havalandırma kanalına takılıyor gözede batmıyor şıkda duruyor telefonda sabit duruyor asla düşmüyor . Ben isterimki araba firmaları böyle online olan navigasyon şirketleriyle anlaşma yapıp bu işlerle uğraşmasa ne onlar üzülür nede bizi üzerler

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar r-link store üyelik icin seri no istiyor onuda araca bağlanan hdd filana atıyormuş ben bağladım r-limk dosyayo atmış ama seri no yok bie tane dosya atmış onuda okumuyor pc ye r-link indirdim oda işlem yapmıyor hdd yapılandırılıyor gibi birşeyler yazıyor ama görmüyor bile sorun nedir nasıl yaparım bilgisi olan varmı ?

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar r-link store üyelik icin seri no istiyor onuda araca bağlanan hdd filana atıyormuş ben bağladım r-limk dosyayo atmış ama seri no yok bie tane dosya atmış onuda okumuyor pc ye r-link indirdim oda işlem yapmıyor hdd yapılandırılıyor gibi birşeyler yazıyor ama görmüyor bile sorun nedir nasıl yaparım bilgisi olan varmı ?
Yapilacak.oslem ilk olarak flash diskinize fat 32 format atin sonra format attiginiz flashi araciniza takin biraz bekleyin rlink seri numarasini flasha atacak flashi aractan cukarin ve rlink programini yuklediginiz bilgisayariniza takin aracin flasha attigi seri numarasini taniyacak ve gondeeilmis olan yuklemeyi flasha atacak yukleme bittikten sonra flashi cikarip araciniza takin yuklemeye otomatik baslayacaktir yukleme yaparken araciniz calisir vaziyette olsun ve rlink ekraniyla hicbor sekilde oynamayin taki yukleme tamamlandi diyene kadar

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapilacak.oslem ilk olarak flash diskinize fat 32 format atin sonra format attiginiz flashi araciniza takin biraz bekleyin rlink seri numarasini flasha atacak flashi aractan cukarin ve rlink programini yuklediginiz bilgisayariniza takin aracin flasha attigi seri numarasini taniyacak ve gondeeilmis olan yuklemeyi flasha atacak yukleme bittikten sonra flashi cikarip araciniza takin yuklemeye otomatik baslayacaktir yukleme yaparken araciniz calisir vaziyette olsun ve rlink ekraniyla hicbor sekilde oynamayin taki yukleme tamamlandi diyene kadar

ben hdd. imde 0 gb yer actım fat32 yapıp bicimlendirdim o kısıma arac lost.dır ve r-link adlarında 2 klasor atmış r-lınk da wls uzantılı bir dosya atmış pc de actıgımda uygulama hdd yi görmüyor pc de versiyonu 1.1.8 windows. acaba versiyondamı sıkıntı var