Talisman R-Link 2 Güncelleme 2017

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Yeter ki adam akıllı başarsoft kalitesinde bir güncelleme gelsin, bu fiyatı verip bu aracı aldık, makul sınırlarda olduğu müddetçe güncelleme ücretinden kaçacak değil kimse bana kalır ise... Ama günümüz teknolojisinde sen halen bu donanımdaki bir araçta 2015.06 haritası ile idare ediyorsan bu firma için büyük ayıptır...

Adam gibi güncelleme yapsalar güncelleme için ben şahsen üyelik ücreti veririm.Aslında ben tam olarak bu durumu dile getiren "Üyeliğimi uzatırsam güncelleme geleceğini garanti edebiliyor musunuz?1 senedir 1 tane harita 1 tane de R-Link2 güncellemesi geldi.Harita güncellemesi ni cihaz 'Not enough space on device!' arıza mesajı sonrası yükleyemedim.Servise 3 kez,size 4 kez kayıt açtırdım." dedim. Tabiki güncelleme için çalışıyoruz vb. geçiştirici cevaplar aldım.
Bu arada benim aracın harita versiyonu hala 2014 :D

Benim problemim ancak r-link yeniden yüklenirse düzelebilirmiş....

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adam gibi güncelleme yapsalar güncelleme için ben şahsen üyelik ücreti veririm.Aslında ben tam olarak bu durumu dile getiren "Üyeliğimi uzatırsam güncelleme geleceğini garanti edebiliyor musunuz?1 senedir 1 tane harita 1 tane de R-Link2 güncellemesi geldi.Harita güncellemesi ni cihaz 'Not enough space on device!' arıza mesajı sonrası yükleyemedim.Servise 3 kez,size 4 kez kayıt açtırdım." dedim. Tabiki güncelleme için çalışıyoruz vb. geçiştirici cevaplar aldım.
Bu arada benim aracın harita versiyonu hala 2014 :D

Benim problemim ancak r-link yeniden yüklenirse düzelebilirmiş....

Sizdeki harita versiyonu 2015.06 değil mi?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Sizdeki harita versiyonu 2015.06 değil mi?
Hayır.2015.06 dosyasını yuklemeye çalışirken yeterli disk alanı yok hatası yüzünden yükleme yapamadım.Öyle kaldı.2014 ün versiyonu hatırlamadığım bir haritası var.[emoji4]

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayır.2015.06 dosyasını yuklemeye çalışirken yeterli disk alanı yok hatası yüzünden yükleme yapamadım.Öyle kaldı.2014 ün versiyonu hatırlamadığım bir haritası var.[emoji4]

Aracın garantisi devam ettiği için; servis R Link i yeniden yüklemedi mi?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Aracın garantisi devam ettiği için; servis R Link i yeniden yüklemedi mi?

Daha önce bu konu ile ilgili servisle yaptığım konuşmalarda önce Mayıs ta gelecek denen güncellemeyi,sonra da Temmuz da gelecek diye söylenen R link ve harita güncellemesini ileri sürdüler.R link 2 güncellemesi dahil harita güncellemesini de kendiniz yapabileceksiniz dediler ve de ben aynı bilgileri Talisman müşteri temsilcisinden aldığım için beklemeye karar verdim.Ancak işler şimdi değişti.Duruma göre hareket edeceğim.

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önce bu konu ile ilgili servisle yaptığım konuşmalarda önce Mayıs ta gelecek denen güncellemeyi,sonra da Temmuz da gelecek diye söylenen R link ve harita güncellemesini ileri sürdüler.R link 2 güncellemesi dahil harita güncellemesini de kendiniz yapabileceksiniz dediler ve de ben aynı bilgileri Talisman müşteri temsilcisinden aldığım için beklemeye karar verdim.Ancak işler şimdi değişti.Duruma göre hareket edeceğim.

Aracınızın garantisi devam ettiği için R Link 2 yeniden yüklenmesini ve hakkınız olan 2015.06 güncellemesini Yetkili Renault Servisinden mutlaka en kısa zamanda isteyin bence...

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Teşekkür ederim.Yakın zamanda başka bir küçük problem ile birlikte bu konuda da garantiden işlem yapılmasını talep etmeyi planlıyorum.Bu problemi yaşayan birkaç üyemiz daha vardı yanlış hatırlamıyorsam.Onlarda durum nedir acaba?

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim.Yakın zamanda başka bir küçük problem ile birlikte bu konuda da garantiden işlem yapılmasını talep etmeyi planlıyorum.Bu problemi yaşayan birkaç üyemiz daha vardı yanlış hatırlamıyorsam.Onlarda durum nedir acaba?

Bendede böyle sıkıntı var, yenisi yüklemede yarıda kalmış ama sürüm eski gösteriyor tekrar güncelliyom sorun aynı eskisini gösteriyorum renault abc servis anlamadığı yapamadığı için ben hallederim diye daha elletmedim . İleride bir işim düşerse servise dediğiniz gibi istinyedeki yere götürecem orada söylüyecem pek harita kullnmadıpım için sıkıntı yapmıyorum genelde yandex...

syhgul

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ak4oaB.jpg