Triger kayışı için psikolojik destek istiyorum :(

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haaa bu arada bırak 100tlye triger değiştirmeyi aracının orjinal triger setini bile alamazsın o paraya parçacıdan qw

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

asipoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese teşekkür ediyorum. altı üstü bir kayış diye düşünmüştüm. demekki o kadar takılması edilmesi çok zahmetli bir şeymiş. ben işçiliği basit bir şeymiş gibi sanıyordum.

Ayberk0616

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar herkese teşekkür ediyorum. altı üstü bir kayış diye düşünmüştüm. demekki o kadar takılması edilmesi çok zahmetli bir şeymiş. ben işçiliği basit bir şeymiş gibi sanıyordum.

Sizin anlayabileceğiniz dilden anlatıyım;doktordaki kalp ameliyetı neyse arabada triger değişimi o qw

Son düzenleme:

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kayış değil de,Naylon çorap parası olmuş.

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
O aracın devirdaimi de muhtemelen değişmemiştir.Boşluk varmı bakarlar muhtemelen devirdaim de değişir.Parçacoıdan parça alırken de dikkat edin orjinal derler çakma geçirirler..Barkodlarına iyi bakın.

asipoyraz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O aracın devirdaimi de muhtemelen değişmemiştir.Boşluk varmı bakarlar muhtemelen devirdaim de değişir.Parçacoıdan parça alırken de dikkat edin orjinal derler çakma geçirirler..Barkodlarına iyi bakın.
parçacı da ordan yolunu buluyo arkadaş.
biz napcaz.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim maden Antalya'dasın (MatraX_07) Haydar'ı ara zamanlar yetkili servisinde çalışıyor sana fiyat alsın triger değişimi çok hassastır bir diş kaçırırlar motoru eline alırsın 3 5 fazla ver ama yetkili serviste yaptır bu işi...