TUV Türk Muayene Şoku

bravo32

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen hafta 2000 model megane coupe aracımı muayeneye soktum.Maşallah sadece farlara hafif kusur yazdılar, tam şükür diyecekken, yok efendim ruhsatta 5 koltuk yazıyomuş da 4 olması gerekiyomuş.Delirttiler beni, dedim ki kardeşim ruhsatı çıkaran zaten trafik şube, bu tarz problemleri onlarla çözmeniz gerekir ben bu arabayı napıcam ki? ticari mi yapıcam? amacınız ne dedim.. baktım yokk çaresi.. haftaya gidip 60-70 lira tek sayfa ücreti vererek koltuk sayısını 4 e düşürücez.Megancılar muayeneye giderken bu noktaya dikkat...

Son düzenleme:

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böylesini ilk defa duydum sende tam kılına denk gelmişsiin....

ihsan35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu muayene istasyonlarında çalışanlarada bir anlam veremiyorum sanki kendileri araç kullanmıyolar ve yuuuhh diyorum

hakanbalkaya

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet benimde önceden dile getirdiğim bir konu bu bakalım büyük bir efor sarfedicez gibi...

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O yokusu yapana tek kelimem var. Gerizekali embesil!

Black_Pearl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
e iyide dostum trafık subenın arac seceneklerınde aracınızın modelını sectıgınde dıger ozellıklerıyle otomatık yazıolıo zaten onu nasıl yazıcaklarmıs pekı ? o tuvturk cok ıyı bılıoda hepsının altındakı arabalarında fılm cam xenon fıltre egzoz var kardes hıc kasma aracın kullanma klavuzunu at onune al burda ne yazıosa o suyunu cıkarma de o arabayı seveseve gecırecekler kafalarına gore bılgıclık taslıo lar benım sport a da 4 kapıdan mı kestınız demıslerdı adamlar 10 numara bılgılı onun ıcın gozlerıne sokucaksın arac bılgılerını

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaptıkları şerefsizlikten başka bişey değil..
Sende bagaja bi tane tabure koy öyle götür 5. koltuk bagajda dersin bakalım ne diyecek..

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Maksat Bir Şekilde Vatandaştan Para Toplamak

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​İş bilmeyenlerle yola çıkarlarsa böyle olur...

bravo32

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yemin ederim iyice çivisi çıkmış artık bu mevzuların... Adamlara söylüyorum bu benlik bişey değil diyorum suratıma bakıyo yapcak bişey yok diyor.Şu işi bi halledeyim, yaptığınızı kendinize yakıştırıyosanız daha diyecek bişeyim benim, ayıptır yazıktır günahtır diyecem.. hoş anlamazlar ki.. çorbalarına bakar herifler.. Biz bakımları aksatmayız, aracımıza aşk ile bağlı kalırız, gününü aksatmadan tüm işlemlerini hallederiz onlar yine böyle çirkinlikler yaparlar..