TUV Türk Muayene Şoku

purmol

Bilgi Girilmemiş
mal onlar mal ağzının üstüne vurcan görcek şerefsiz

MeHMeT

RFC Polisi
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gerçekten önemli yerlere bakmıyorlar ufak tefek ayrıntılara takılıyor adamlar.hiçbirşey bulamazlarsa motor no okunmuyor diye gönderiyorlar.ellerine bir bez alıp temizleme zahmetine bile katlanmıyorlar.muayene istasyonuna her gidişimde mutlaka birkaçıyla papaz oluyorum zaten.

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunlar bişey değil. bizede aracın güneşliğinde orjinal jantı 18 ve 17 inç dir yazdığı hhalde bu araca 17 jant büyük 15 tak gel megane 2 de ne arıyor 17 jant demişti :D

düşünün bahsettiğimiz araç RS

gittik yetkiliden aracın orjinal jantlarının 18 inç ve 17inç olduğuna dair yazı aldık geldik öyle geçtik. bunlar tam piç. özellikle spor tarzı olmasın aracınız. park halindeki aracı cam filminden trafikten men eden i.ne polislerin olduğu bi memleketteyiz. eline bişeyin yetkisi geçenin biyeri kalkıyor.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
k.ı.s.k.a.n.ı.l.ı.y.o.r.u.z nokta :)

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aboooww,
Benim ruhsatta da 5 koltuk,iyi ki geçen gün muayenede bu konu önüme gelmedi.Yoksa ayvayı yemiştik.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde motor seri nosunun bir numarası yanlış diye ruhsatı değiştirtdiler ...
TÜVTÜRK MUAYYENE İSTASYONLARINI KINIYORUMMMM !!!!!!!!!!!

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim kurumda hurda kovalı araçların tamamı bir şekilde istanbuldaki bir istasyondan rahatlıkla geçebiliyor. Üstelik bu araçlarda ne stepne var, ne el freni sağlam, ne de yürüyen. Hangi istasyon olduğunu bi bulsam muayene raporunu yürütüp şikayet edecem şerefsizleri.

sturk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu konu açılınca dikkat ettim benim ruhsatta da 5 koltuk yazıyor ama ben aracımı geçen sene muayene ettirdim herhangi birşey söylemediler

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Nerde işten anlamayan cahil varsa çalışıyor işte yapıcak bişey yok laf edincede öküzün trene baktığı gibi bakıyorlar :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Maksat Bir Şekilde Vatandaştan Para Toplamak

peki sence vatandaş bunu mahkemeye götürse nasıl işler yargı?bana ait olmayan bir hatanın bedelinide hatayı yapan birim ödemeli?emsal teşkil etmezmi bu?biliyorum uğraşmaya değmez diyeceksin ama bir kaç kişi uğraşmaya başlasa bunlarda bazı keyfi kıllıklar yapmaktan vazgeçmezlermi acaba?