TUV Türk Muayene Şoku

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bursa gemlikte yaptırdım sis teki kontrol sırasında sondu ve sıktısız gectım

Miss_Renault

Sevda Çelik,
Bilgi Girilmemiş
Temmuzda girdim muayeneye,çok şükür sorun çıkmadı;öncesinde serviste bir bakım yaptırmıştım her ihtimale karşılık :cool:
Sanırım bir süre kafam rahat..

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sol gündüz farım yanmadıgı için 1 hafta önce ağır kusurlar kaldım muayeneden.. park yanmasa gam yemicem gündüz farından bıraktı ş..fsiz herif.
Hadımköy tüvtürk.

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende muayeneye gittiğimde bnm ruhsat 2 aylıktı sıfır ile o karıştırılmıs gittik değiştirdik yeni ruhsat çıkardık birde 350tl yaptıgım on numara filmlerimi sökmek zorunda kaldım ruhsatta sıkıntı çıkarmasınlar diye.Saçma saçma işler yapıyorlar anlamıorum uyz ediyorlar insanı ya.

SerCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cumartesi günü bu sebeple muayeneden geçemedim. coupe'ler 4 kişilik ama ruhsatı yazan cahiller 5 kişi olarak yazdıkları için ceremesini biz çekiyoruz. utanmasalar otobüs yazacaklarmış ruhsata. 80 liralık ruhsat değiştirme bedeli + zaman kaybı + ulaşım masrafları da bize kaldı tabi.

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah allah ben geçtim yaa :S hiçte bi şey demediler neyse tüpü söktürdüm ruhsattan sildiricektim zaten o arada onuda hallederim olur biter :S

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar haftaya muayenem var 2004 megane II sedan dynamique var bende Arabayı alırken değiştirilen ruhsat yaprağında istihap haddi 5 yazarken muayene sayfasının bulunduğu yaprakta istihap haddi 4 yazıyor birde yaprakta muayene sütunu bitmiş yani yaprağın değişmesi gerekiyor... bunu muayaneye gittikten sonramı değiştiriyoruz yoksa muayeneye gitmeden mi değişiyor ruhsat ? ek-1 hala dolduruluyor mu ? muayane istasyonlarında ek-1 20 tl benim tanıdığım yerler var ücretsiz doldurabilirim konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim