Uyku problemi yaşıyorum

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgili abilerim kardeşlerim.Uyku düzenim alt üst oldu öğlen 12'ye kadar uyuyamıyorum.Uyursamda akşam 7-8 gibi kalkıyorum.Uyumadığım için 2-3 pakette sigara içiyorum.İyice unutkan oldum bu uyku yüzünden.Doktora gitmeyide sevmeyen birisiyim.Derslerimde kötüye gitmeye başladı bu sorun oluşalıdan beri.Ne yapmam lazım bu uykumu düzene sokmam için,sizin görüşleriniz nedir ? İyi forumlar.
kardesim yarim ataraks ic tum hapu icme yarim ic 7 saat uyursun. guzel ilactir ben uyuyanadigim zaman kullanirim.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adaş öğlen 12'ye kadar uyuyamıyorum yazmışsın yanlışlık mı var doğruysa gündüz uyuyamamak uyku bozukluğu değildir...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Valla o bende 20 senedir var:aytuğAskerden sonra asla normal bir uyku düzenim olamadı.Tek çaresi vucudunu belli bir ritme zorlayacaksın zor ama bu böyle vücut saatin ne derse o.Doktormu hiç tavsiye etmem:cool: niyemi muhtemelen sana bir ilaç verecek ve olağanüstü güzel rüyalarla harika bir uyku ritmine gireceksin %90 sabahları ise berbat bir başağrısı vs vs.Ve sonra vucudun daha kötüsü beynin otomatik olarak bu keyfi isteyecektir senden.Sözün özü psikolojik olarak ilaç almadan güzel bir uyku sana haram olacak.Bence oluruna bırak uykusuzluktan daha ölen yok biraz sürünürsün hepsi o şartlandırma kendini uyuyacağım diye,neticede beynindeki savaş bitince uyku düzeninde normale dönecektir derim ben.Ha bilimsel olarak elbette doktor:aytuğBu sorununun bir an önce çözülmesi dileklerimleroadfox

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Valla o bende 20 senedir var:aytuğAskerden sonra asla normal bir uyku düzenim olamadı.Tek çaresi vucudunu belli bir ritme zorlayacaksın zor ama bu böyle vücut saatin ne derse o.Doktormu hiç tavsiye etmem:cool: niyemi muhtemelen sana bir ilaç verecek ve olağanüstü güzel rüyalarla harika bir uyku ritmine gireceksin %90 sabahları ise berbat bir başağrısı vs vs.Ve sonra vucudun daha kötüsü beynin otomatik olarak bu keyfi isteyecektir senden.Sözün özü psikolojik olarak ilaç almadan güzel bir uyku sana haram olacak.Bence oluruna bırak uykusuzluktan daha ölen yok biraz sürünürsün hepsi o şartlandırma kendini uyuyacağım diye,neticede beynindeki savaş bitince uyku düzeninde normale dönecektir derim ben.Ha bilimsel olarak elbette doktor:aytuğBu sorununun bir an önce çözülmesi dileklerimleroadfox
piskolojık men adamı cokerttin :D

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gündüz bir inşaatta amelelik yap kardeşim,1 hafta geçmeden mışıl mışıl uyursun sana garanti veriyorum...:eyv
En orjinal çareyi sen söyledin abi eyw :D