Uyku problemi yaşıyorum

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adaş öğlen 12'ye kadar uyuyamıyorum yazmışsın yanlışlık mı var doğruysa gündüz uyuyamamak uyku bozukluğu değildir...
Yok Halil abi yanlışlık.Gece 1-2 gibi yatıyorum ama yok uyuyamıyorum.Takılıyorum artık napayım RFC falan :)

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Valla o bende 20 senedir var:aytuğAskerden sonra asla normal bir uyku düzenim olamadı.Tek çaresi vucudunu belli bir ritme zorlayacaksın zor ama bu böyle vücut saatin ne derse o.Doktormu hiç tavsiye etmem:cool: niyemi muhtemelen sana bir ilaç verecek ve olağanüstü güzel rüyalarla harika bir uyku ritmine gireceksin %90 sabahları ise berbat bir başağrısı vs vs.Ve sonra vucudun daha kötüsü beynin otomatik olarak bu keyfi isteyecektir senden.Sözün özü psikolojik olarak ilaç almadan güzel bir uyku sana haram olacak.Bence oluruna bırak uykusuzluktan daha ölen yok biraz sürünürsün hepsi o şartlandırma kendini uyuyacağım diye,neticede beynindeki savaş bitince uyku düzeninde normale dönecektir derim ben.Ha bilimsel olarak elbette doktor:aytuğBu sorununun bir an önce çözülmesi dileklerimleroadfox
Demek ki yanlız değilmişim.Kerem abi bu savaşı ben kazanacağım bi Türk evladı olarak :D Teşekkür ederim abi inş düzelir.

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
en güzel çözüm bir işe başlaman başka türlü çözülmez. Bende böyleydim sabah 5lerde uyumuyordum şimdi en geç 1 de yatıyorum oda en geç :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
kardesim yarim ataraks ic tum hapu icme yarim ic 7 saat uyursun. guzel ilactir ben uyuyanadigim zaman kullanirim.

İlaç ismi vermesek:)Birimize iyi gelen diğerimizde çok farklı etkilere neden olabilir basit gözüken bir ağrı kesici bile buna neden olabiliyor bazen %1-2 ihtimalde olsa iş bu dereceye gelirse yani ilaca işte orada doktor şart;)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlaç ismi vermesek:)Birimize iyi gelen diğerimizde çok farklı etkilere neden olabilir basit gözüken bir ağrı kesici bile buna neden olabiliyor bazen %1-2 ihtimalde olsa iş bu dereceye gelirse yani ilaca işte orada doktor şart;)

bi
şi olmaz atarakstan ama sadece yarım içsin hepsini içerse 12 saat uyur :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
bi
şi olmaz atarakstan ama sadece yarım içsin hepsini içerse 12 saat uyur :)

İşte bende onu anlatmaya çalışıyorum örneğin benim bünyeme çok ters geldi o masum ilaç aşırı reaksiyon gösterdi vücudum bunun aynısını çok bilinen bir ağrıkesicide yaptı bana resmen komalık oluyordum bünyenin alerjik reaksiyonları gerçekten tehlikeli olabiliyor tecrübelerimle sabittir;)

Evren abi Kerem abi benim yüzümden tartışmayın hehe Aklımda abi yarım atıcam :)

Sen rahat ol ayrıca onunla aramızda bir tartışma olamaz zaten sevgi ve saygımız tamdır e arada ufak tefek fikir ayrılığıda birbirini tamamlayan öğelerdir sadece;)

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşte bende onu anlatmaya çalışıyorum örneğin benim bünyeme çok ters geldi o masum ilaç aşırı reaksiyon gösterdi vücudum bunun aynısını çok bilinen bir ağrıkesicide yaptı bana resmen komalık oluyordum bünyenin alerjik reaksiyonları gerçekten tehlikeli olabiliyor tecrübelerimle sabittir;)

Sen rahat ol ayrıca onunla aramızda bir tartışma olamaz zaten sevgi ve saygımız tamdır e arada ufak tefek fikir ayrılığıda birbirini tamamlayan öğelerdir sadece;)
Biliyorum abi esprisine dedim bende zaten ;)