Yeni Kangoo 1.5 DCI 110 HP + Cam Tavan (6 ileri)

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar geçen ay aldığım 90 hp lik modeli 110 hp olanla değiştirdim..aralarında motor ve 6 ileri şanzıman dışında hiçbir özellik farkı yok..değiştirmemin sebebide çok uzun yol yapmam iş sebebiyle yakıt sarfiyatını düşünerek hemde içime böyle sindi..

merak ettiğim konuydu devir ilerleme konusu ve kontrol ettim...110 luk olan 6. viteste 2000 devirde 100 km hız yapıyor..90 lık olan 2400 devirde 90 yapıyordu..devasa bir fark var...bu ise 2400 devirde 120 km hız yapıyor ve anlık yakıtta düz rüzgarsız yolda 3.8L/100 gösteriyor..diğeri aynı şartlarda 2400 devir yapıyor ve anlık yakıtta ise 4.3L/100 gösteriyordu..benim gibi uzun yol yapanlar için mutlak gerekli 6 ileri seçeneği..ama şehir içi kullanımlarda manasız zaten şehir içinde 6. vitesi zor görüyosun dur kalklardan dolayı..bu benim düşüncem tabiki..

aracın fotolarını aşşağıda görebilirsiniz..bu araçta bide otomatik şanzıman olsa tadından yenmezdi valla..

LE01Nj.jpg

n2oLo0.jpg

qRnPkd.jpg

8QoD7n.jpg

EpM51g.jpg

n2oL4B.jpg

n2oLBB.jpg

WER15P.jpg

ZJR7Gg.jpg

D9q4Ql.jpg

1r0M1G.jpg

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi senede 2 kez yozgat istanbul arasi yol yaptigimiz icin arac yetiyor ama guzel allah kaza bela vermesin insallah cam tavan dahada guzel fakat :)))

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi senede 2 kez yozgat istanbul arasi yol yaptigimiz icin arac yetiyor ama guzel allah kaza bela vermesin insallah cam tavan dahada guzel fakat :)))

sunroof olsaymış daha iyiymiş...bide touch modellerdeki tampon boyalı olma durumu bundan daha güzel daha şık duruyor...extremlerde neden boyalı değil anlamış değilim...bu arada bu araçta bir önceki araçta olan ses yok...burada bir arkadaş var aksesuarcı..oda benim dediğimi söyledi ''araca park sensörü takan arkadaş yalıtımı delmiştir yada açmıştır motorun sesi oradan geliyordur diye'' buna o yüzden sensör taktırmadım..seste yok..

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forumda bilgi sahibi arkadaşlar bu kangooların bilgisayar giriş soketi nerede..? obd2 soketi takıcam..onun için soruyorum..

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sunroof olsaymış daha iyiymiş...bide touch modellerdeki tampon boyalı olma durumu bundan daha güzel daha şık duruyor...extremlerde neden boyalı değil anlamış değilim...bu arada bu araçta bir önceki araçta olan ses yok...burada bir arkadaş var aksesuarcı..oda benim dediğimi söyledi ''araca park sensörü takan arkadaş yalıtımı delmiştir yada açmıştır motorun sesi oradan geliyordur diye'' buna o yüzden sensör taktırmadım..seste yok..

Abi ben hiic bir islem yaptirmadim aldigimden belli delme sokme vs fakat ses bende de var ama eco modda yok valla bende anlamadim nasil tamponlar govde rengi degil ama buda guzel duruyor

Geceyry

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun. Çok güzel bir araç

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forumda bilgi sahibi arkadaşlar bu kangooların bilgisayar giriş soketi nerede..? obd2 soketi takıcam..onun için soruyorum..

ODB soketi Çakmaklığın yanındaki kapak çıkıyor onun altında ,kredi kartı gibi ince birşeyle açabilirsin.

Bir kaç sorum var :)

1) Cam tavan yüzünden yol rüzgar sesi farkı var mı ?

2)Arka camlar orijinal karartılmış mı film mi çektiniz ?

3)R-link 2 dokunmatikse uzanıp kontrolü zor olmuyormu başka yerden kontrolü var mı? MEnüleri nereden kontrol ediyorsunuz?

4)Anahtarlık sustalı galiba :eyv

5)Metalik boya farkı yok değil mi ?

6)internet bağlı mı ? fark vermek gerekiyor mu ?

7)CAm tavan resimlerini içeriden de çekermisin :) CAm tavanın perdeleri var mı?

Aracın hayırlı olsun kazasız belasız İNŞALLAH .6 vitesin kullanımı 5 vitesten daha güzel.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun ;)

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Obd girişi eco tuşunun kolcak tarafındaki plastik kapağın altında