Yeni Kangoo 1.5 DCI 110 HP + Cam Tavan (6 ileri)

rallier_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
90 lıkla 110 luğun arasında dağlar kadar fark var..ne şanzımanın nede motor gücünün birbirleriyle alakası yok..bağırma hiç yok 3000 üstü devirlerde bile yok..iki aracıda kısa zaman içinde ard arda kulandığım için bunu rahatlıkla söyleyebilirim..reno eğer iki farklı güçte kango planladıysa bu güç seçenekleri 11ü ve 130 olarak ve ikisinide 6 ileriplanlanmalıydı bence 110 130 u aratmaz ama performans meraklıları içinde 130 seçeneği olmalıydı..

Ama araç hiç sağlr değil bunu garanti ediyorum...
90ligi kac bin kmye kadar kullandiniz?
110luk su an kac oldu?
Yol tutus açısından 16 jant 55yanak olmaliydi en azindan, bendeki 90lik bile virajlarda yigiliyor yana, 110lugu dusunemiyorum bile. .

Bu arada 90lik performans olarak surunmuyor oyle;
Bu sene memleketten donuste tavana kadar bagaj yuku*
( arka fileyi taktim), arka koltugun onune de iki cuval*atip, 4 kisiyle 1000km yol yaptim.rampalara yavas girip hizlanarak cikabildim 5.viteste bile. 130u pek gecmedim , 110a sabitleyip gittim genelde.5bin kmdeydi o siralar..

Bu yolculugun gidis guzergahinda, gece bos yolda 4.vites 145e kadar(5000 devire tekabul ediyor) zorladim yuk yokken.. ondan sonra ust devirler daha cigerli oldu. Ben sanziman oranini o kadar takmiyorum, 5000devirdeki limitore kadar basiyorum korkmadan, sesi de olmasa :D yag eksiltme de yapmadi masallah..

madem reno boyle bir sanziman koymus, bana da 5000deviri cevirtmek dusuyor..

110lukta da ayak debriyaja basili ve arac hareketsizken 3000devir sinirlayici var mi?

Ozel degilse fiyatini paylasabilir misiniz? Ben nisan ayinda 49400e almistim extremi..

Son düzenleme:

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
110luk su an kac oldu?
Yol tutus açısından 16 jant 55yanak olmaliydi en azindan, bendeki 90lik bile virajlarda yigiliyor yana, 110lugu dusunemiyorum bile. .

( arka fileyi taktim), arka koltugun onune de iki cuval*atip, 4 kisiyle 1000km yol yaptim.rampalara yavas girip hizlanarak cikabildim 5.viteste bile. 130u pek gecmedim , 110a sabitleyip gittim genelde.5bin kmdeydi o siralar..

Bu yolculugun gidis guzergahinda, gece bos yolda 4.vites 145e kadar(5000 devire tekabul ediyor) zorladim yuk yokken.. ondan sonra ust devirler daha cigerli oldu. Ben sanziman oranini o kadar takmiyorum, 5000devirdeki limitore kadar basiyorum korkmadan, sesi de olmasa :D yag eksiltme de yapmadi masallah..

110lukta da ayak debriyaja basili ve arac hareketsizken 3000devir sinirlayici var mi?

Ozel degilse fiyatini paylasabilir misiniz? Ben nisan ayinda 49400e almistim extremi..

Aynen oyle abi yozgattan gelirken arkasi fullll pandizotun altini full doldurduk destek yaptik ustunude tavana kadar yukledik 4 kisi vardi aracta iki onde iki arkada arjada ki iki kisi oraya da valizleri aldi banamisin demedi hatta bir partnerle kapistik 160a kadar kafa kafaya ve o arac bombostu guzel guzel de vitesler kisa ama olsun sukur bunaa

Cagri_06

Çağrı ÇAĞLAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sunroof olsaymış daha iyiymiş...bide touch modellerdeki tampon boyalı olma durumu bundan daha güzel daha şık duruyor...extremlerde neden boyalı değil anlamış değilim...bu arada bu araçta bir önceki araçta olan ses yok...burada bir arkadaş var aksesuarcı..oda benim dediğimi söyledi ''araca park sensörü takan arkadaş yalıtımı delmiştir yada açmıştır motorun sesi oradan geliyordur diye'' buna o yüzden sensör taktırmadım..seste yok..
Para para para :)) boya olmamasinin tek aciklamasi :)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bu araça otomatik versıyonu olsun hemen clio satıp alırım :(

110luk su an kac oldu?

90 lığı 1850 km de geri verdim..110 luk daha yeni 400 km de..195 65 r15 orjinal jantı...ben 16 inch le değiltireceğim..

90 lık şehir içi çok atak..zaten farkı 110 luk kullanınca anlıyorsun ama oda uzun yolda düşük devir yüksek hız yapınca..

Devir sabitleyici yok..

Fiyatı 52 bine almıştım 90 lığını..1850 km de geri verdim..diğerini de aynı fiyattan verdiler extra donanımları hariç..6500 tl fark verdim...toplamda 52000 artı 6500=58500 e mal oldu...aynı ay içinde 2 tane sıfır araba kullanmış oldum...

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Bu araça otomatik versıyonu olsun hemen clio satıp alırım :(

Çok direttim ama benzinli modelde otomatik var dediler hem benzinli hem otomatik mantıklı değil...halbuki fluance larda otomatik var onun şanzımanı uygulanabilir neden yapmazlar amlamıyorum...

Mertrsi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun, guzel gercekten :)

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaput amortisörlü olmuş güzel :eyv

Kapı kolları bir önceki extreme de siyahtı galiba bunda krom olmuş güzel :eyv

Cam tavanlılarda tavan rafı yok galiba ,raf çok kullanışlı

Tamponların siyah oluşu extreme e özel nedeni de doblo trekking ,skoda outback gibi buda Traction Control e sahip yani hafif arazi için sağı solu çizilir diye siyah yapılıyor.Renk güzel siyah yerler gövde rengi yapılırsa çok daha güzel durur tampon touch dan daha güzel bence boyandımı çok daha güzel olur ,folyo da kaplatılabilir.

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence boyanirsa touch dan farki kalmaz oyle kalsin

balkanelektrik22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Laguna 2 far nasıl sokulur

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi