Yeni Kangoo 1.5 DCI 110 HP + Cam Tavan (6 ileri)

Cagri_06

Çağrı ÇAĞLAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaç paralık işlem ki git servise yada iyi iş yapan bir boyacıya ve 300 tl ye yapar...
Tekil 300 tl renault bu arabadan milyonlarca uretiyo kisacasi maliyet kisiyor fiyatinida ona gore ayarliyor

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rallier_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parçacılarda boyali halde satilanlardan almak daha mantikli tamponlari..
Extrem tamponu boyaninca kotu duruyor.

Servise sordugumda 4 haneli rakamlar teleffuz ettiler boyali sis farli tampon icin. Gerci arka sag reflektore de 95 lira cekmislerdi, 30 liraya yan sanayisini taktim..

Boyasiz tamponla barisik olun, bir yere surtunce patates gibi soyulmuyor.
Partner adventure, fiorino-doblo trekking, v.s modellere ozenmis reno :) bu arada, extended gripe guvenip de yol dışına fazla cikmayin; ben, memlekette denedim, sadece asr devre disi kaliyor, hani oyle diferansiyel kilidi varmis gibi hareket etmiyor.. makul zeminlerde altinin da yuksekligi sayesinde bir miktar ilerleyebiliyor..

Bir de benim gibi gaza gelip de kapidan falan ses gelince, dosemeyi sokmeye kalkmayin, tirnaklari patir patir kiriliyor. Eski seatta 10 kez sokmeme ragmen zaiyat vermeden takmistim yerine.

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parçacılarda boyali halde satilanlardan almak daha mantikli tamponlari..
Extrem tamponu boyaninca kotu duruyor.

Servise sordugumda 4 haneli rakamlar teleffuz ettiler boyali sis farli tampon icin. Gerci arka sag reflektore de 95 lira cekmislerdi, 30 liraya yan sanayisini taktim..

Boyasiz tamponla barisik olun, bir yere surtunce patates gibi soyulmuyor.
Partner adventure, fiorino-doblo trekking, v.s modellere ozenmis reno :) bu arada, extended gripe guvenip de yol dışına fazla cikmayin; ben, memlekette denedim, sadece asr devre disi kaliyor, hani oyle diferansiyel kilidi varmis gibi hareket etmiyor.. makul zeminlerde altinin da yuksekligi sayesinde bir miktar ilerleyebiliyor..

Bir de benim gibi gaza gelip de kapidan falan ses gelince, dosemeyi sokmeye kalkmayin, tirnaklari patir patir kiriliyor. Eski seatta 10 kez sokmeme ragmen zaiyat vermeden takmistim yerine.

Valla kapı dosemesi sokmeyi düşünmüyorum değil sen böyle deyince bir tedirgin oldum abi :)

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tampon alınabilir ama maliyetli piano black film çektirilebilir parlak siyah güzel yakışır

safa.a.karaoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cam tavan olunca tavanda olan kullanışlı cebin yerini nasıl doldurmuşlar acaba.Antalya gibi bir yerde perdesiz cam tavan beni tedirgin ediyor.Kesin 110 extrem bir kango alacağım bir kaç gün içinde ancak bu cam tavan kararsızlığı içimi yedi bitirdi.görebilme imkanıda yok

safa.a.karaoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba 110 luk multix extrem sipariş verdim ancak motor Euro 6 mı euro 5 mi kafama takıldı.

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
euro 5 dostum..

mehmet1212

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzun yolda sessiz araba ama bnde 90 lık var ideal çok atak 2.2 150 hp 2008 mercedes vianoyla kapıştım bende touch paket var bn içimden dedim boku yedim ama tabii ki de viano aldı ama yani kangoo da çok seri gerçekten yavaş yavaş geçti beni viano yani baya iyimiş dedim içimden kangoo ya helal dedim memnunum bi de mahallede arkadaşlar var 1.3 linea diğerinde 1.3 doblo çok iddalılar renoyu alır diyolar dinletemedim sizin yorumunuz ne? 😄😄

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Dün E5 te gazlayan bi eski kasa doblo gördüm bana yakın geçince sinirlendim azıcık 😉 o dip gaz giderken yanından bir geçişim vardı 😁dibi düşmüştür. Bendeki 105lik

34VR1415

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araçla navigasyon ölçümüyle 210 gördüm otobanda...malesef kadranda 210 yok..fakat o hızda hiç güvende hissettirmedi söyleyeyim..tırsmadım değil..bu tür bir araç için bence aşırı güç var..