Yeni Kangoo 1.5 DCI 110 HP + Cam Tavan (6 ileri)

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Obd girişi eco tuşunun kolcak tarafındaki plastik kapağın altında

Allah razı olsun yarın soketini alayım torque diye bi android uygulaması var onun için lazım...obd girişine bluetooth dongle takıcam..real time motor bilgisi için..

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun. Allah kaza bela vermesin. :eyv

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun ön tampon komple gövde rengi dimi.

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ODB soketi Çakmaklığın yanındaki kapak çıkıyor onun altında ,kredi kartı gibi ince birşeyle açabilirsin.

Bir kaç sorum var :)

1) Cam tavan yüzünden yol rüzgar sesi farkı var mı ?

2)Arka camlar orijinal karartılmış mı film mi çektiniz ?

3)R-link 2 dokunmatikse uzanıp kontrolü zor olmuyormu başka yerden kontrolü var mı? MEnüleri nereden kontrol ediyorsunuz?

4)Anahtarlık sustalı galiba :eyv

5)Metalik boya farkı yok değil mi ?

6)internet bağlı mı ? fark vermek gerekiyor mu ?

7)CAm tavan resimlerini içeriden de çekermisin :) CAm tavanın perdeleri var mı?

Aracın hayırlı olsun kazasız belasız İNŞALLAH .6 vitesin kullanımı 5 vitesten daha güzel.

1.cam tavan sesi artırmıyor aracın içi çok sessiz seyir halindeyken
2.camlar orjinal rengi film çektirmedim
3.r-link değil bendeki..kendi uyguladığım bir multimedya uygulaması(android sistem) müzik radyo ve diğer uygulamalrı ekrandan açıyorum ama şarkı değiştirme radyo kanalı(tunein internet radyo)değiştirme filmi ileri alma gibi şeyleri direksiyon kumandası ile yapıyorum..
4.anahtarlık sustalı ama yedeği değil..
5.metalik boya farkı vermedim..
6.internet bağlı uygulamasını yaptığım cihazın telefon özelliğide var telefon araması dahil gsm hattının verdiği tüm avantajlardan faydslanabiliyorsun
7.elbette çekerim..perde yok ama cam rengi çok başarılı sıkıntı yapmıyor..

İyi dileklerin için çok saol ...Allah herkezin gönlünde yatanı nasib etsin...amin..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Aracın hayırlı olsun kardeşim, vites devir farkını daha önceki bir konuda sana yazdım diye hatırlıyorum...

rallier_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun, güle güle kullanın :eyv

arkadaşımın megane3 110hp 6ileri aracını kullanıyorum bazen; onda 2000devir altı acayip bir ölülük var,gaza basıp birkaç saniye bekliyorsunuz alt devirlere yakalanırsanız ama sonrasında gayet canlı, gücünün hakkını veriyor. bilindiği gibi bizin 90lık kangoolar rölantiden itibaren yürümeye istekli. sizin araçta durum nasıl ? rölantideki sesini de merak ettim.. benimki alt devirlerde güzel de 3000i geçince başlıyor anırmaya :sifon

burdadan renoya ne kadar küfür etsem azdır:pislik böyle bir şanzımanı at arabasına koymaz başka markalar:hp; bir de bunu extrem donanımda itelediler millete alternatif bile sunmadan

atmosferik benzinli gibi uzun yolda devir ceviriyor, şehir içinde 6 vites gibi bayılmadan vites değişimi mümkün ama otoyola çıkınca işler değişiyor..

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

arkadaşımın megane3 110hp 6ileri aracını kullanıyorum bazen; onda 2000devir altı acayip bir ölülük var,gaza basıp birkaç saniye bekliyorsunuz alt devirlere yakalanırsanız ama sonrasında gayet canlı, gücünün hakkını veriyor. bilindiği gibi bizin 90lık kangoolar rölantiden itibaren yürümeye istekli. sizin araçta durum nasıl ? rölantideki sesini de merak ettim.. benimki alt devirlerde güzel de 3000i geçince başlıyor anırmaya :sifon

burdadan renoya ne kadar küfür etsem azdır:pislik böyle bir şanzımanı at arabasına koymaz başka markalar:hp; bir de bunu extrem donanımda itelediler millete alternatif bile sunmadan

atmosferik benzinli gibi uzun yolda devir ceviriyor, şehir içinde 6 vites gibi bayılmadan vites değişimi mümkün ama otoyola çıkınca işler değişiyor..

Abi valla icimi doktun allah razi olsun valla :))

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

90 lıkla 110 luğun arasında dağlar kadar fark var..ne şanzımanın nede motor gücünün birbirleriyle alakası yok..bağırma hiç yok 3000 üstü devirlerde bile yok..iki aracıda kısa zaman içinde ard arda kulandığım için bunu rahatlıkla söyleyebilirim..reno eğer iki farklı güçte kango planladıysa bu güç seçenekleri 11ü ve 130 olarak ve ikisinide 6 ileriplanlanmalıydı bence 110 130 u aratmaz ama performans meraklıları içinde 130 seçeneği olmalıydı..

Ama araç hiç sağlr değil bunu garanti ediyorum...

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
90 lıkla 110 luğun arasında dağlar kadar fark var..ne şanzımanın nede motor gücünün birbirleriyle alakası yok..bağırma hiç yok 3000 üstü devirlerde bile yok..iki aracıda kısa zaman içinde ard arda kulandığım için bunu rahatlıkla söyleyebilirim..reno eğer iki farklı güçte kango planladıysa bu güç seçenekleri 11ü ve 130 olarak ve ikisinide 6 ileriplanlanmalıydı bence 110 130 u aratmaz ama performans meraklıları içinde 130 seçeneği olmalıydı..

Ama araç hiç sağlr değil bunu garanti ediyorum...

Bu araça otomatik versıyonu olsun hemen clio satıp alırım :(