Yeni Symbol Hakkında..

NuLL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​kardeşim şahin doğanla 3. vitesden düşmeden çıkıyorum symbolle 1.vitese düşüyorum diyosun bendede symbol var köye çıkıyorum o kadar yokuş var klima kapalıyken hiç 1.vitese düşmedim arabanda bi sorun olabilir mi servise fln bi sorsan..
Dostum işin teknik boyutunu bilmiyorum,ancak bu yaşadığım ikinci durum,ilkinde pekte dikkate almadım,ama dün,ßyPass ameliyatı geçirmiş ve sıcağa tahammülü olmayan babamın stresini ve isyanını görünce arabayı yakasım geldi ben 10 yaşından beridir araba kullanırım,nerde nasıl araba kullanılır kaç devirle gidilir hepsini bilirim babam 39 yıldır 50'nin üzerinde araç sahibi olmuş bi insan ve yaşadığımız manzara karşısında bundan sonra 1.2'mi kaldır çöpe at dedirtti adama,neyse bakıcaz artık bakalım Renault Misyonuna ne kadar bağlı,koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesine ne kadar bağlı görücez,anlıycaz gelişmelerden haberdar ederim sizi..
Saygılarımla...

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.2 bilmem ama ben arkaya 15yada17 idi hatırladığım kadarıyla. koydum ve normal uzun yollardaki cins yokuşlarda sağ sol dönemeçli olanlardan 4 ile çıkmıştık. Araçı herkes klima açıkken düşüyo diyo ben hissetmiyorum pek onu. Tatilde aynı rampayı 3 ile çıkarken diğer gün yine aynı hız 3 ile çıktım pek bir düşme görmedim açıkcası.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
1.2. ler bıraz zayıfta bu kadar değildir, motor-filtre-buji/enjektöre baktırın, mutemelen bır sorun vardır... servıste cihaza bağlatın, çalışır halde ıyı bır ustaya baktırın, yazık heman değişmeyın, çok zarar olur... :kahve

NuLL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ve Renault'tan cevap geldi.
Madde 1- Aracınızın Kredisini Kapatın Alalım.
Madde 2- Aracınızı Alacağımız Bedel 21.500 TL :D
Gülsemmi Bilmiyorum 20 Günlük 400 Km'deki araca verdikleri rakkama Bakın,İşte buda bir renault kLasiği oldu bana,Satarken iyidir hoştur 16V'dir,75 bg'dir az yakar iyi kaçar,ne az yakıyo ne çok çekiyo..1.2 Alacak arkadaşlara diyeyim böyle bir hataya düşmeyin..
Saygılarımla...

ömür_37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ve Renault'tan cevap geldi.
Madde 1- Aracınızın Kredisini Kapatın Alalım.
Madde 2- Aracınızı Alacağımız Bedel 21.500 TL :D
Gülsemmi Bilmiyorum 20 Günlük 400 Km'deki araca verdikleri rakkama Bakın,İşte buda bir renault kLasiği oldu bana,Satarken iyidir hoştur 16V'dir,75 bg'dir az yakar iyi kaçar,ne az yakıyo ne çok çekiyo..1.2 Alacak arkadaşlara diyeyim böyle bir hataya düşmeyin..
Saygılarımla...
abi sen belliki bu arabadan soğumuşsun bu fiyatada yeni araba verilmez geri en güzeli ver ilanı nete sat arabanı yada takas yoluyla halledebiliyosan hallet soğuduğum arabaya şahsen ben binemem yani.

NuLL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sen belliki bu arabadan soğumuşsun bu fiyatada yeni araba verilmez geri en güzeli ver ilanı nete sat arabanı yada takas yoluyla halledebiliyosan hallet soğuduğum arabaya şahsen ben binemem yani.
Ömür kardeşim normalde kasa olarak görünüm olarak çok beğendiğim bir model,ancak işte aracın bu şekilde bir olumsuz olay sergilemesi ne yazıkki soğuttu evet,servise davet ettiler motor kısmını kontrol edecekler,olaki motor kısmında bir kusur var ise asLa tamir hakkımı kullanmıycam direkt ayıplı mal iade hakkımı kullanacağım örnekleri çok internette...kesinlikle avukat masrafı dahil hepsini çatır çatır alıyor mahkeme :)ve aracın arızalı olduğunu belirten birde extre alıcam tabi eğer bir kusur varsa,yoksa bile aynı koşullarda aracı test ettircem,eğer başarabilirlerse aracıma aşık olucam :D yok başaramazlarsa benim gibi birine çarptıkları için bedelini ödemek zorunda kalacaklar,yani 20 günlük aracıma 21.500 tl vermek diil marifet,marifet müşetiriyi memnun etmek tatmin etmek,kaldı ki üstlendikleri misyonda bu en başta söyledikleri söz...Sabah ola hayrola :)

ömür_37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ömür kardeşim normalde kasa olarak görünüm olarak çok beğendiğim bir model,ancak işte aracın bu şekilde bir olumsuz olay sergilemesi ne yazıkki soğuttu evet,servise davet ettiler motor kısmını kontrol edecekler,olaki motor kısmında bir kusur var ise asLa tamir hakkımı kullanmıycam direkt ayıplı mal iade hakkımı kullanacağım örnekleri çok internette...kesinlikle avukat masrafı dahil hepsini çatır çatır alıyor mahkeme :)ve aracın arızalı olduğunu belirten birde extre alıcam tabi eğer bir kusur varsa,yoksa bile aynı koşullarda aracı test ettircem,eğer başarabilirlerse aracıma aşık olucam :D yok başaramazlarsa benim gibi birine çarptıkları için bedelini ödemek zorunda kalacaklar,yani 20 günlük aracıma 21.500 tl vermek diil marifet,marifet müşetiriyi memnun etmek tatmin etmek,kaldı ki üstlendikleri misyonda bu en başta söyledikleri söz...Sabah ola hayrola :)
Abi ben kesin bi arıza vardır dye düşünüyorum symbol 1.vitese düşmezz:sinirli hehe inş o arızayıda yaparlar sende uğraşmadan tekrardan symbol'üne aşık olmuş olursunqw

tugay155

Kırşehir,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi ben kesin bi arıza vardır dye düşünüyorum symbol 1.vitese düşmezz:sinirli hehe inş o arızayıda yaparlar sende uğraşmadan tekrardan symbol'üne aşık olmuş olursunqw
kardesim bende cok düstüm o duruma,bizim buralar da cogu yer dik ve uzun yokus bazen arabayı sırtıma alıp gidesim geliyor

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araba niye bayılmıyor vay arkadaş öldürdünüz arabaları
:bant

firebird

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

selamlar, 1.2 clio kullanıcısı olarak merakla takip ediyorum ben de son gelişmeleri :)
hayırlısı olsun, umarım gönlünüze göre olur.. ;)
bence şunu da aklımızdan çıkarmamak gerekir; her ne kadar "yeni nesil" de dense yine de bu motorların maksimum verimliliğe ulaşma süreleri var.. kendimdem biliyorum.. ben de arabamı 5 ay kadar önce sıfır km aldım, şu anda 5000 km'yi geçtik.. ilk günkü ile şu anki performansı arasından çok samimi söylüyorum ciddi fark var.. diorum ki biraz zaman mı verseniz arabaya?? :soru
gene kontrolleri servise yaptırın tabiki.. aynı koşulları test ettirmek kulağa çok mantıklı geliyor :eyv