2013 Renault Fluence 1,6 110 BG ICON | İnceleme + Resim

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlısı olsun...

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun, kazsız belasız kullanmak nasip olur inşallah. :eyv
r link gibi uygulamalar detaylı alt yapı isteyen işler, güncelleme sonrası gelişme olacaktır muhakkak

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah kaza bela vermesin hayirli olsun gule gule binin

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her sey iyi guzelde o jantlar olmus mu hic. Devede kulak gibi duruyor. Standart 17" jantla satmalari lazim fluence'leri. Mk1 orj. 17" jantlar fluence icin bicilmis kaftan.

Hayirli olsun, gule gule kullanin.

Sent from my Calculator using Tepetaklak

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her sey iyi guzelde o jantlar olmus mu hic. Devede kulak gibi duruyor. Standart 17" jantla satmalari lazim fluence'leri. Mk1 orj. 17" jantlar fluence icin bicilmis kaftan.

Hayirli olsun, gule gule kullanin.

Sent from my Calculator using Tepetaklak

beyond paketinde vardı 17 inch jantlar , o pakette açılır tavan , zenon ve far yıkama ekleniyordu. Açılır tavan a karşı bi tiksincliğim var. Nedense hiç sevmiyorum ve güvenlik konusundada riski artırıyor die düşünüyorum

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyond paketinde vardı 17 inch jantlar , o pakette açılır tavan , zenon ve far yıkama ekleniyordu. Açılır tavan a karşı bi tiksincliğim var. Nedense hiç sevmiyorum ve güvenlik konusundada riski artırıyor die düşünüyorum

Açılır tavanla alakalı güven konusunda sıkıntı yasamana gerek yok güvenle alabilirsin. Tabi begenmeme durumu varsa o başka. Ama sadece jantları almanın bi yolu yokmuydu acaba? İlerleyen zamanlarda güzel bir jant beğeniriz sanada artık :)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açılır tavanla alakalı güven konusunda sıkıntı yasamana gerek yok güvenle alabilirsin. Tabi begenmeme durumu varsa o başka. Ama sadece jantları almanın bi yolu yokmuydu acaba? İlerleyen zamanlarda güzel bir jant beğeniriz sanada artık :)

Sent from my iPad using Tapatalk HD

takımımda tur atladı :)
cafcaflı cancanlı arabaya uygun bi jant seçeriz ilerde
Ayrıca ilerde tüp taktıracam . Tecrübelerinizden yararlanacam inş.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
takımımda tur atladı :)
cafcaflı cancanlı arabaya uygun bi jant seçeriz ilerde
Ayrıca ilerde tüp taktıracam . Tecrübelerinizden yararlanacam inş.

Aha işte o dediğin LPG olayı bende mevcut degil :) Ben safkan benzinli kullanıyorum garantisi bitince belki düşünebilirim ama suan kesinlikle LPG ye hayır diyorum. Açıkcası sunroof ta güvenlik konusunu düşünen birisinin LPG yede karşı olması gerekir.Bu önemli bir hatırlatma olsun benden :)

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aha işte o dediğin LPG olayı bende mevcut degil :) Ben safkan benzinli kullanıyorum garantisi bitince belki düşünebilirim ama suan kesinlikle LPG ye hayır diyorum. Açıkcası sunroof ta güvenlik konusunu düşünen birisinin LPG yede karşı olması gerekir.Bu önemli bir hatırlatma olsun benden :)

Lpg ye bastan beri karsiyim aslinda cunku dizele verecegim 10 bin tl farki benzine harcarsam 40 bin kilometrede kadar anca farki kapatiyor. Fakat arabalari 3. senesi dolmadan degistirdigimizden tupe hic gerek yok .
Bole diorum ama aileden gelecek baski ile bi sure sonra taktiracam ole gorunuyor :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

garantiyi bekleme kararıyla iyi yapmışsın evren hocam

Lpg ye bastan beri karsiyim aslinda cunku dizele verecegim 10 bin tl farki benzine harcarsam 40 bin kilometrede kadar anca farki kapatiyor. Fakat arabalari 3. senesi dolmadan degistirdigimizden tupe hic gerek yok .
Bole diorum ama aileden gelecek baski ile bi sure sonra taktiracam ole gorunuyor :)

ümit, lpg taktırmak istersen en azından rodaj süresi bitene kadar bekle derim. klavuzda rodajla ilgili bilgiyi bulabilirsin :eyv