2013 Renault Fluence 1,6 110 BG ICON | İnceleme + Resim

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şanzıman oranı son vites 3000 devirde hız 100'e ayarı

lazoglu28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı uğurlu olsun,allah kaza bela vermesin. bende lpg var lovato marka memnunum aracı aldıktan 3 ay sonra 3500 km de taktırdım artık çoğu araç fabrikadan lpg li çıkıyor renault da başlayacaktı bildiğim kadarıyla, lpg taktırınca aracın motoru garanti dışı kalıyor ama servisle görüş belki lpg ye geçince belirli bir marka garantiyi bozmaya bilir

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar oncelikle hayirli olsun dien tum arkadaslara tesekkur ediyorum.Allah razi olsun ..

Bugun plaka islemleri ile ugrastim , sonunda plaka ve ruhsat ta cikti artik rahat rahat cikarmaya baslayacam :)

Plaka demisken orjinal plakalar neden bu kadar dandik. Yazilarin silinecegi belli hemen siyah renkler silinecek. Onun icin cafcafli plaka yaptiriyolar app plaka adi sanirim . Fakat yasakmi degilmi onu bilmiyorum. Orjinale yakin cercevesiz plaka yaptirsam orjinallerde bagajda kalsa sorun cikarmi acaba ?

Lpg ye gelince bende sizinle hemfikirim rodaj suresi gectikten sonra yapacam. Benim tahminim 3. Depodan sonra bakacaz artik.lovato , atiker veya diger markalari iice arastirip karar vercem.

Uzun uzun yaziorum umarim sıkılmiyorsunuzdur :) bugun gun boyu dizel duster la seyahat ettim . Biliorum ayni kategoride degiller ama ses sistemi yol tutusu direksiyona tepkisi hepsi bambaskaymis :)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim süspansiyon ne sert ne yumuşak, ayarlı yerinde rahat sürüşü var . uzun yolda filan hiç yormuyor

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim hayırlı olsun kazasız belasız kullan aynısından bende de var ancak benimde kafafa takılan vites geçişleri çok sert geldi bana normal mi dir acaba yeni olduğu için yoksa sıkıntılı bi durum mu sende de varmı bilgi verebilirsen sevinirim

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vites geçişler sert kemikli 2013 Sıfır araçta bu normalmi işin kötü tarafı herhangi bir mekanik arıza lambası felanda yanmıyo ki anormal diyesin bu düzelir mi yoksa hep böylemi kalır bmv ye bununla ilgili yazılım felan atılarak düzeliyordu okumuştum biyerlerde bunlarda da varmıdır öyle bişey ilk kullanmam da enteresan gelen yanı bu oldu forumdaşlar siz ne dersiniz bu işereno:loll

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vites geçişleri biraz serttir, dci şanzımanda da aynı. arıza olarak düşünmeyin doğası böyle:) bmw yazılımla nasıl değiştiriyor bilmiyorum ama renoda hiç duymadım

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vites geçişleri biraz serttir, dci şanzımanda da aynı. arıza olarak düşünmeyin doğası böyle:) bmw yazılımla nasıl değiştiriyor bilmiyorum ama renoda hiç duymadım

sagol kaptan kardeşim eyvallah bmv ye gelince valla sadece okudum biyerlerde bende nasıl olduğunu bilmiyorum ama biraz daha kullandıkça mekaniklerin birbirine uyum göstermesi zannederim biraz daha rahatlatacaktır bir çok araç kullandım ancak hepsi 2, eldi ve hiçbiride bukadar sert değildi ondan sorma gereği duydum

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sagol kaptan kardeşim eyvallah bmv ye gelince valla sadece okudum biyerlerde bende nasıl olduğunu bilmiyorum ama biraz daha kullandıkça mekaniklerin birbirine uyum göstermesi zannederim biraz daha rahatlatacaktır bir çok araç kullandım ancak hepsi 2, eldi ve hiçbiride bukadar sert değildi ondan sorma gereği duydum

bayide test aracı varsa tura çıkıp ondada test edilebilir hocam

mucan63

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vites geçişler sert kemikli 2013 Sıfır araçta bu normalmi işin kötü tarafı herhangi bir mekanik arıza lambası felanda yanmıyo ki anormal diyesin bu düzelir mi yoksa hep böylemi kalır bmv ye bununla ilgili yazılım felan atılarak düzeliyordu okumuştum biyerlerde bunlarda da varmıdır öyle bişey ilk kullanmam da enteresan gelen yanı bu oldu forumdaşlar siz ne dersiniz bu işereno:loll

Ayni sorun benim aracdada var , vites degisim mekanizmasindaki bi yagdan kaynaklandigini dusunuyorum . Cunku stepway de basima gelmisti ve serviste bakim sonrasi duzelmisti.
2013 de vites acilir abi anlayisi olmaz ve yanlistir. Bugun baska bi aracla servise yolum dustu ve bu konuya sordugumda elbette diecekleri soz olan getir bakalim oldu.
Her tarafi elektronik dijital olan 53 bin tl lik arabanin vitesini degistirmek icin resmen guc harciyosunuz. Fluence ile servise yolum duserse birakacam baksinlar