Servis Problemi-Şikayet ettim

aaisik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar,

Az önce Renault Genel Merkezden müşteri temsilcisi aradı. Konuyu hallettik :) Sağ olsunlar ilgili davranıp gerekli değişim işleminin yapılması için yetkili servise talimat verdiler.

Demek ki hakkımız aramamız gerekiyormuş arkadaşlar aklınız da olsun :)

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İİtiraz etmediğiniz sürece kimse sizin aracınızın nasıl yapıldığı ile ilgilenmez.
Dün farkettiğim bir konu, aracımın kaza yaptığımda değişmesi gereken sinyal lambaları için tampon altında bulunan siyah koruma plastiğinin değişmemiş olduğuydu. En kısa zamanda servise gidip bu rezaletin sebebini mutlaka soracağım. İlla her aracı verip işlem yaptırdıktan sonra aracı lifte kaldırıp her köşesini kontrol etmemiz mi gerekiyor?
ilgili tamirat için bana verdikleri işlem fişini de buldum. bakalım bu konuyya nasıl bir cevap verecekler...

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ağlamıyana meme yok derler. Aslında biz ağlamıyoruz servis işini eksiksiz yapsın istiyoruz. Hallolmuş ya, sevindim kardeş, hayırlı olsun. :eyv

aaisik

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler arkadaşlar, umarım Muhammet Bey'in de sorunu hallolur.

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eveet bugün aradılar, değişmesi gereken deri direksiyon gelmiş, yarın montajı için randevu aldım. Gittiğimde süpriz olarak tampon altındaki o parçayıda göstereyim ki birazcık şenlik olsun.
Ayrıca siparişi verilen bijon anahtarım Fabrikada bulunmadığı için getirtilemedi.Bende arayan arkadaşa boşuna getirtmeyin geçici olarak verdiğiniz anahtar benimkinden daha kaliteli, onu size geri vermeyecem dedim :)

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eveet bugün aradılar, değişmesi gereken deri direksiyon gelmiş, yarın montajı için randevu aldım. Gittiğimde süpriz olarak tampon altındaki o parçayıda göstereyim ki birazcık şenlik olsun.
Ayrıca siparişi verilen bijon anahtarım Fabrikada bulunmadığı için getirtilemedi.Bende arayan arkadaşa boşuna getirtmeyin geçici olarak verdiğiniz anahtar benimkinden daha kaliteli, onu size geri vermeyecem dedim :)

Servise bijon anahtarı için şöyle diyebilirsin arkadaşım: Büyüklük bende kalsın, verdiğiniz eski bijon anahtarını kullanmaya razıyım, yenisi sizin işinize daha çok yarar :) :eyv

MaYuCeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hehehe O değil de bana verdikleri anahtarı apar topar acele ile istediğim için Showroom daki bir araçtan alıp geldi :)
O yüzden peşine düşüyor. Bende inat ettim vermeyecem :) Zorla alacak değilya. Hatta arabada bile değil, eve çıkarttım bijon anahtarını. Şuanda işime yaramıyor çünkü :)
Yeni bijonlarım 19mm anahtar ise 18mm :)

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servistekiler bunu bilmiyor ki, sakın ola ucuza satma bijonuhehehehe