Trakya Ekibi'nin Yalıköy'e Gidiş Macerası

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Deniz tekirdağdan gelen ekibi inanki çok ama çok seviyorum FARUK ve USTA'dan sonra sizinle samimi olmuştum çünkü ;) dediklerimi sana bir saldırı olarak algılama :soryyy videodaki konuşmalar sıkıntı olmuş madem organizasyona laf etmiyoruz diyorsunuz ozaman o videodaki sesleri silmeliydin.. Rezillik felan diye sinirlenmeye gerek yok çünkü yolu kaçırıp arabalarınızı vurmanız sizin kendı sucunuz... Bence bu başlıktaki ""dislike"" işareti olmamış insanlar kendı uzerıne alabılır bunu. :( Sen her nekadar çok teşekkür ettik ve çok memnun kaldık desende Bazı şeyler insanları kırabilir ve üzebilir.. Önemli olan ALİLEmizle hooş vakit geçirmek ve üzerimizdeki stresi atmaktı.. iş böyle olunca insanlar dahada strese giriyor aman yapmasaydık aman genclerı mutlu edemedıkmı diye.. :polis Umarım anlatmak istediğimi bir başından bir sonundan değil de bir bütün olarak anlamışsındır çünkü kimsenin kimseyi kırmaya hakkı yok buna bende dahil... :çakHepinize geçmiş olsun umarım çoook iyi eğlenmişsinizdir... :polis

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bize civar köylerdeki halktan söylenenler: bu yolun Yalıköy'e çıktığıydı :) Yolun böyle olduğunu bilmiyorduk, başlarda fena değildi.

Deniz o yolu tarif edenler kahve önünde falan mıydı kesin demlenmiştir onlar...:aytuğ

dniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Deniz tekirdağdan gelen ekibi inanki çok ama çok seviyorum FARUK ve USTA'dan sonra sizinle samimi olmuştum çünkü ;) dediklerimi sana bir saldırı olarak algılama :soryyy videodaki konuşmalar sıkıntı olmuş madem organizasyona laf etmiyoruz diyorsunuz ozaman o videodaki sesleri silmeliydin.. Rezillik felan diye sinirlenmeye gerek yok çünkü yolu kaçırıp arabalarınızı vurmanız sizin kendı sucunuz... Bence bu başlıktaki ""dislike"" işareti olmamış insanlar kendı uzerıne alabılır bunu. :( Sen her nekadar çok teşekkür ettik ve çok memnun kaldık desende Bazı şeyler insanları kırabilir ve üzebilir.. Önemli olan ALİLEmizle hooş vakit geçirmek ve üzerimizdeki stresi atmaktı.. iş böyle olunca insanlar dahada strese giriyor aman yapmasaydık aman genclerı mutlu edemedıkmı diye.. :polis Umarım anlatmak istediğimi bir başından bir sonundan değil de bir bütün olarak anlamışsındır çünkü kimsenin kimseyi kırmaya hakkı yok buna bende dahil... :çakHepinize geçmiş olsun umarım çoook iyi eğlenmişsinizdir... :polis
O konuşmalar yolun stresinden kaynaklandı, bence çok normal. Herkeste bu stresin yarattığı bir sıkıntı vardı. Bu sitem sadece yolun durumunaydı. Yol kötü olsada yılmadık, Yalıköy'e vardık. Üzerine kim alıyorsa ve neden aldığını da açıklasın bizde gereken açıklamayı yapalım. Ben sadece yolun durumunu, bizim geldiğimiz kısmını görmenizi istedim. Önemli olan tabiki de güzel bir gün geçirmekti, biz memnun kaldık. Yolda geçirdiğimiz vakit ve sıkıntıların sorumlusu tabikide biziz.

Son düzenleme:

dniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Deniz o yolu tarif edenler kahve önünde falan mıydı kesin demlenmiştir onlar...:aytuğ

Evet abi köy kahvesindeki yaşlı insanlardı. Binkılıç üzerinden Yalıköy'e giden 2 yol var haritada göründüğü gibi. Biz yanlış yolu seçtik galiba :D

86msg.png

Son düzenleme:

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ralli spec olmuş :D

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cenker önden gidince kötü yola düşmüşsünüz :D:D

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
simdi herkes yolu kacırdınız demiş ama
binkılıctan sonra cilingoz yalıkoy diye sapak vardı
yola girer girmez zaten yol yarı asfalt yarı topraktı zaten ordan herhangi bir kacırma yok navigasyon bile oarayı gosteriyordu
3-5 km gittikten sonra yol komple kum tas arası oldu asfalt hiç kalmadı bir 7-8 km daha gittik ve yol gittikce bozuldu
bu arada insaat sahası degil oraları bildiginiz orman içi o arada saga bir sapak vardı ama yol asırı dardı biz o yola girmeyip duz devam ettik taa ki 1ci vidyodaki dondugumuz yere kadar o yola girmesekte yol basından beri boleydi yani yolu kacırmamısz yolu kötülestirmedi sadece 4-5 km uzattıbir ust yoldan geldik
onun öncesinde zaten 15 km kadar bu sekil geldik
trakyadan gelipte haliyle yol guzergahına gore bu yolu sectik kimse bize demedi o taraftan gelmeyin zaten bilsek gelmezdik o bolgedeki tüm yollar bole
zaten donuste 20km uzatttım yolu rahat gelebilmek adına
k,mse demesin yolu kacırdınız diye bizim kacırdıgımız son 5-6 km lik bolum kacırmasakta belkide diger patika daha kotuydu
asagıya kacırdıgımız yeri isaretliyorum biz sagdan mavi yoldan gidecegimize kırmızı yoldan gitmisiz o kısımda son 5-6 km lik bolum ve mavi yol ayrımında cok dar bir yoldu onun öncesinde daha 15 kmlik bosuk yol var
he varsa siz bozuk yola girmissiniz diyen hala gelsin mavi yoldan gidelim bakalım nolcak veya oraya kadar bile gelebilcekmi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yolu kaçırdınız diyen yok,yolu kaçırdık diyen Trakya tarafından gelenler Aytuğ,o konuşmalardan sonra bunlar yazılıyor burada,yoksa biz nereden bilelim sizin hangi yollardan geçtiğinizi,tamamen sizin yalancınızız...:D
Mavi yolu çok denemek istiyorsan gel yanıma AP RS le gidelim o yol bozukmu düzgünmü bakalım...:D

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her buluşmada elbet olacak bir sıkıntı. Güzel gün geçirdiğinize inanıyorum.