ZLZ Coupe - Boya aşamaları

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Güzel olacak inşallah...:eyv

dogA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gönlüne gör olur inş.

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merakla bekliyoruz :)

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çalışmıyor olsaydım ben hallederdim badaya gidip neyse hayırlısı olsun tekrardan:)

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Salçalı SElçuk kim kime uymuyor anlamadım. Gel ben sana uydurayım:) Senin kıllarını gövde rengine boyar kulaklarına port polish yaparım :D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Halil abi çalışıyorsundur diye aramadım yoksa aklıma geldiniz. Hafta içi sonuçta. Bide zaten zamanım kısıtlıydı geldim çok duramadan döndüm geriye. Esas boya faslı silivride olacak bu halde. Çünkü tamponlar kapılar bagaj kapağı vs sökülecek diye konuştuk Merdan ustayla ama hiçbiri sökülmemiş. Sisler dahi üstünde aracın farlarla beraber :) Dıştan bakınca azda olsa eski boyayı gördümmü bi anlamı kalmaz yapılan onca işin. En güzeli yeni bir ön arka tampon bulup, çamurluk uçlarını farları sökerek çektirmek. Çünkü bu haliyle anca bu kadar açabildim dedi usta yoksa farların ayarı bozulurmuş. Zaten sökülmesi lazımdı farların işte bi dünya ütü. Araba çıksında artık en güzeli tepesinde dikilmek. Araba sağda solda gezer, ne bileyim doğru dürüst sökülmeden boya kaporta olur vs ben huylu adamım nasip bakalım hele memlekete dönsünde ZLZ burda daha işlerimiz var :)

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi avatarındaki renkmi olacak araç :) hay maşallah hadi hayırlısı olsun inşallah istediğin gibi çıkar araba

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
macunun kokusu buram buram geldı valla:)darısı başıma bide biz girseydık boyacıya doğru

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan acele etmeden yaptır arabayı düzgün olsun, Merdan ameliyat olmuş hastanede telefonuda kapalı çıkınca konuşursunuz tekrar...

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olacak güzel