ZLZ Coupe - Boya aşamaları

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bir gorus tekrar gokhan
öle 2 kademeli iş olmaz
yapılcak seyler onceden konusuldu ona gore fiyat verildi

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bir gorus tekrar gokhan
öle 2 kademeli iş olmaz
yapılcak seyler onceden konusuldu ona gore fiyat verildi

Aga o günde söyledim ordaki ustaya camlar sökülecekti ama dedim, bana kimse bişey söylemedi diyor. Koca göçüğü çürükleri görmemiş adamlar. Ön kuleleride görmemişler gidince ben söyledim. Olmadı en güzeli burda başında dikilip kendim istediğim yerleri istediğim gibi tekrardan elden geireyim. Zaten bi ön çamurluk uçları ile amortisör kuleleri kalıyor ellenmedik. Kalan yerleri hallediyorlar zaten. Hiç kafa ütüleyecek halim kalmadı. Haftaya da gündüzcüyüm. Yani gel git yapma şansım yok nasip kısmet ne diyim olduğu kadar artık.

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi çok güzel olucaktır kollar sıvanmış belli :D fakat yanlış anlamazsan biraz üstün körü geldi hazırlık safası arka stoplar sökük önler kalmış kendinde söylemişsin sisler bile yerinde duruyor ciddi bir bütçe ayırmışsındır tahminimce umarım içine sinen bir işçilik olur canın sıkılmaz hayırlısıyla bitirirsin

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla Alper'im herkes kendine eder. Biz Aytuğ başkan ile gittik konuştuk pazarlık dahi etmedik fiyata da eyvallah dedik. Merdan usta nın ameliyat olması kötü oldu. Latif ustaya da söyledim ama dükkandaki ustalar bize kimse bişey demedi diyor. Bunun yarınıda var. Bu araç forumda her nanesi iyisiyle kötüsüyle paylaşılan bir araç. Nerde hagi işlemi ne maliyetle hangi şartlarla yaptığımı hep yazıyorum. Detaylı fotoları bitince paylaşacağım. Canlı canlı yapılan işi görenler olacak. İyisinide kötüsünüde görecek herkes. Boyadan önce olumsuz düşüncelerimi paylaştım. Düzgün yapıp alkış alacak olanlarda onlar, baştan savma yapıp başka muamele görecek olanlarda onlar. Onlar diyorum çünkü burda Merdan ustanın bi kabahati yok. Biz onunla camlar kapılar vs sökülecek diye latif ustanın yanında konuştuk. Fazla söze gerek yok Cuma en geç cumartesi araba çıkıyor boyadan.

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan vereyim latif ustanın numarasını konuş boyadan çıkan araba bi daha boyaya mı girer gülerler adama...

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi ben görüştüm numarası var bende. Aslında şimdi konuşmak biraz hata benim hatam yani. Daha iş bitmemiş yapılmamış. Son konuşmamızda bana biliyorum aklında bir sürü soru işareti var ama sabırlı ol bitince gözlerini arabadan alamayacaksın demişti. Bugün aradım diğer ustayı arka tampon bulmuşlar çıkma düzgün bişey onu takacaklar. Abi tamponlar farlar sökülse daha güzel olmazmı dedim merak etme hiçbi yerde eski boyayı görmiceksin bagaj kapağı altından başka. Tabi tamponlar sökülse daha güzel olur dedi başkada bişey demedim abi :) İnşallah dediği gibi güzel olur elinden öperim ustanın. Güzel olmazsada zaten kendi reklamları olacak bu iş iyi veya kötü :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman sende biraz sabırlı ol bekle bitince gider bakarız beğenmediğin yerleri gösteririz olmamış diye araba ordan çıkmadıkça istediklerimizi yaptırırız...:eyv

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısın abi. Ama biliyosun kısıtlı bir bütçem ve ütülediğim onlarca kafa var. Ben hır gür sevmem. Kırılsamda içime atar arkamı döner giderim. Usta adamla fiyat pazarlığı yapmam ama kusursuz işçilikte istemek bu şartlarda hakkım sanırım. Sabırsızlığımda var ama ne edim üretim hatası deyiverin :D
Önümüzdeki hafta da gündüzcüyüm. Arabanın başına gelme şansım yok. Bu hafta ne yaparlarsa yaparlar gel git yapmayı ne sinirlerim ne de sabrım kaldırmaz.

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gokhan rahat ol rahat:)

Latif in bana gunes gozlugu borcu var:) gozluksuz bakamiyorum arabaya:D