Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 44 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Clio 4 1.2 75 bg soğuk havalarda marş sorunu

doktoritsa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Alıntı ardabey Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler. Servis 250 lira istiyor bir yazılım için özel servislerde de yokmuş
    Bu durum için para istemeleri yanlış bence sonuçta bu fabrika çıkışından beri olan problem kullanıcı hatası vs değil firma aracının arkasında durmuyor maalesef baske servislerede danışın bence hatta benim fikrim renaultun araçları geri çağrıp bu yazılımı yüklemesi lazım babamın toyotası var en ufak bir şeyde arayıp servise çağrıyorlar değişim güncelleme vs olacaksa ücretsiz yapıyorlar işlemini ister servis bakımlı olsun olmasın farketmiyor

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar merhaba
    Aynı sorun benim araçta da var clio 1.2 75 hp 2013 model. Bunun icin renaulta mail attım ve dönüş yaptılar. İzmit de servise götürdüm. Serviste sorunun bir cok sebebi olabilecegini söyledi. Sagolsunlar Akünsünü ölçtüler ve gücünün düşük olduğu söylendi. Sarj edilmesi gerekiyormuş. Fakat ışığı yeşil yanıyor. Sorun için buda bir sebepmiş. Yazılım durumunuda sordum renault merkezden sorunlu olduğuna dair bilgi gelmemiş. Fakat yeni versiyonu varmış. Ayrıca yazılımı ücretsiz atmıyorlar.
    Batuhan bey sizin problem tamamen çözüldü mü? Önümüzdeki günlerde bende yazılımı güncellemeyi düşünüyorum. Yazılımla problemi düzelen başka arkadaşlar varmı? Teşekkürler.

Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar sorunum çözüldü. Serviste ücretsiz yazılım atıldı. Daha soguk havalarda bile ilk marşta çalışıyor. Batuhan beye vermiş olduğu bilgilerden dolayı çok teşekkür ederim.

Coşkun
    coskun34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Bununla geçmiş olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)