Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345
Toplam 46 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 46 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gizli ozellikler ve merak edilenler Yardimlasma

bugcebilge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen

Herkese iyi akşamlar. Ben v8-v9 güncellemelerini indirdim. Ancak aracım otomatik görmüyor. (fat32 ile güncelleyip direk dosyaları attım.) Yedek almak için boş bellek taktığımda da yedek almıyor. İşin garibi aracımda android auto çalışıyor, direksiyondaki ses komut tuşuna bir kere basınca google asistan da çalışıyor. Ama aracımda navigasyon ve uygulamalar yok. Ne yapacağım bilmiyorum. Yaşayan arkadaşım var mı benim durumu

buraktncblk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Herkese Merhaba,
    ekransız touch paket aracımda ABS ecu üzerinden gelişmiş anti patinaj (Extended grip) özelliğini açabiliyorum. Açtığımda gösterge paneli üzerinde bilgisi görünüyor ancak menü içerisine ekleyemedim.
    DDT4ALL üzerinde
    Kod:
    "XFF - MEGANE IV SEDAN" Audio > RadNav 2x v2.5 > [Audio] RadNav 2X 2.5 > Configuration > ECU Configuration - Part II > Settings
    altındaki "Extended grip" Present yapıp "write HMI" yaptığımda hiç bir değişiklik olmuyor. (Expert mode açık, Konsolda üzerinden istek gidiyor ancak cevap gelmiyor)
    Aynı ecu bağlantısından ([Audio] RadNav 2X 2.5) yorgunluk algılama ekranını açabilmiştim.
    Bazı özelliklere espace modeli üzerinden erişilebildiğini yabancı forumlarda okumuştum. Bu konuyla ilgili tecrübesi ya da önerisi olan varmı?

bugcebilge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Arkadaşlar sonunda güncellemeyi yaptım. yapamama sebebim de force dpdate dosyasının sonunda .txt yazmaması imiş. başına gelen olursa buradan görür de yapar sanırım. bende @befe videoları sayesinden fark ettim. Ancak şimdi de yükleme bitti, açıldı sonra bir açılıp 5 dakika sonra kapanıyor. bir açılıyor 5 dakika sonra kapanıyor ekran. neden yapar acaba. sürüme baktım v9 olmuştu. @befe sana ulaşamıyorum )

himrag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkür / Beğen
    Alıntı buraktncblk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese Merhaba,
    ekransız touch paket aracımda ABS ecu üzerinden gelişmiş anti patinaj (Extended grip) özelliğini açabiliyorum. Açtığımda gösterge paneli üzerinde bilgisi görünüyor ancak menü içerisine ekleyemedim.
    DDT4ALL üzerinde
    Kod:
    "XFF - MEGANE IV SEDAN" Audio > RadNav 2x v2.5 > [Audio] RadNav 2X 2.5 > Configuration > ECU Configuration - Part II > Settings
    altındaki "Extended grip" Present yapıp "write HMI" yaptığımda hiç bir değişiklik olmuyor. (Expert mode açık, Konsolda üzerinden istek gidiyor ancak cevap gelmiyor)
    Aynı ecu bağlantısından ([Audio] RadNav 2X 2.5) yorgunluk algılama ekranını açabilmiştim.
    Bazı özelliklere espace modeli üzerinden erişilebildiğini yabancı forumlarda okumuştum. Bu konuyla ilgili tecrübesi ya da önerisi olan varmı?
    "Extended Grip" seçeneğini "Present" şeklinde değiştirdikten sonra ddt4all programı sol üstündeki "Expert Mode" + "After Sales" seçilir. Sonra "Present" değişikliği yaptığımız satırın hizasındaki sarı renkli "Write HMI" tuşuna tıklayıp, sonra aynı açılan pencerenin sol üstünde yine sarı renkli "Key Off/On Reset" tuşu üzerinden resetleme yapmalısın... Ekran açma/kapama tuşuna basılı tutarak resetleme yaparsan olmaz.

5. Teşekkür buraktncblk Mesaja Teşekkür Etti.

Teşekkür / Beğen
    Merhaba arkadaşlar. Ben geçen hafta Megane 4 Touch paket aldım. Araca Orjinal serviste dokunmatik ekran ve geri dönüş kamera taktırmak istiyorum. Fiyatının ne kadar olduğunu belirtirseniz çok memnun olurum. Sizce serviste orjinal mi yaptırmak daha iyi yoksa dışarıda taktırmak mı ve servis gibi kaliteli olur mu? Bir de Touch paket aracımın gizli özellikleri varsa hangilerini açabilirim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Teşekkür / Beğen

Alıntı ibrahimyanik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Ben geçen hafta Megane 4 Touch paket aldım. Araca Orjinal serviste dokunmatik ekran ve geri dönüş kamera taktırmak istiyorum. Fiyatının ne kadar olduğunu belirtirseniz çok memnun olurum. Sizce serviste orjinal mi yaptırmak daha iyi yoksa dışarıda taktırmak mı ve servis gibi kaliteli olur mu? Bir de Touch paket aracımın gizli özellikleri varsa hangilerini açabilirim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
    Merhaba son baktığımda 7.000₺ civarı bir fiyatı vardı yanlış hatırlamıyorsam.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler