2016 model renault talisman' da carplay' i çalişir hale getirdim

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Son düzenleme:

ailehekimi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi günler 2017 koleos'um vardı mart üretimli . Videonuzdan sonra usb kısmını değiştirerek bende carplayi aktive ettirdim sayenizde.

Sorum şu . 1-Siz de car play ekrana tam oturmuş durumda , maalesef bende ekranın orta kısmında ince bir kısım olarak durmakta.

Sİzinki gibi olması için nasıl bir ayar yapmalıyım ?

2-Geçen süre zarfında iphone lardan jailbreak vs olmadan ekrana yansıtma gibi bir program vs keşfettinizmi yada siz bu konuda ne yapıyorsunuz ?

ailehekimi@hotmail.com . (cevap yazarsanız memnun olurum)

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
İyi günler 2017 koleos'um vardı mart üretimli . Videonuzdan sonra usb kısmını değiştirerek bende carplayi aktive ettirdim sayenizde.

Sorum şu . 1-Siz de car play ekrana tam oturmuş durumda , maalesef bende ekranın orta kısmında ince bir kısım olarak durmakta.

Sİzinki gibi olması için nasıl bir ayar yapmalıyım ?

2-Geçen süre zarfında iphone lardan jailbreak vs olmadan ekrana yansıtma gibi bir program vs keşfettinizmi yada siz bu konuda ne yapıyorsunuz ?

ailehekimi@hotmail.com . (cevap yazarsanız memnun olurum)

Merhaba.
Rica ederim.
R-link 2 yazılımı v8 ve v9 olan araçlarda carplay ve android auto tam ekrana yakın yansıtılıyor.Yazılımınız v7 ise yapacak birşey yok.Yazılımınız v8 ya da v9 ise telefon ayarlarınızdan carplay i 1080 p yansıtma seçeneğini ayarlamanız lazım.

Jailbreak harici telefonunuzu ekrana yansıtamazsınız.Yeni bir program ya da eklenti yok.
Ancak şu anda carplay üzerinden çalışan başka bir cihazla alakalı çalışmam devam ediyor.vag gurubunda hiçbir kısıtlamaya takılmadan orjinal.ekranı bir tablet gibi kullanacak bir elektronik cihazı test ediyorum.Renault'ta da çalışması için çalışma devam.ediyor.

SM-G975F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ErdlK

Kayıtlı Üye
35-İzmir
Ancak şu anda carplay üzerinden çalışan başka bir cihazla alakalı çalışmam devam ediyor.vag gurubunda hiçbir kısıtlamaya takılmadan orjinal.ekranı bir tablet gibi kullanacak bir elektronik cihazı test ediyorum.Renault'ta da çalışması için çalışma devam.ediyor.

Gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyorum , kolay gelsin.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Bahsettiğim cihaz android 9 işletim sistemine sahip. Her türlü apk micro sd üzerinden kurulabiliyor.
Dahili navigasyonu var.wifi var vs.vs. Mesela aşağıdaki görüntüde canlı tv uygulaması görülebiliyor.
RfeiZA.jpg

ailehekimi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R-link 2 yazılımı v8 ve v9 olan araçlarda carplay ve android auto tam ekrana yakın yansıtılıyor.Yazılımınız v7 ise yapacak birşey yok.Yazılımınız v8 ya da v9 ise telefon ayarlarınızdan carplay i 1080 p yansıtma seçeneğini ayarlamanız lazım.
başınızı ağrıttım telefonu kurcaladım 1080 P ye ayarı değiştirmeyi nereden yapacağımı bulamadım . Yüce google ada sordum .
Tarif edebilirmisiniz acaba ?

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
başınızı ağrıttım telefonu kurcaladım 1080 P ye ayarı değiştirmeyi nereden yapacağımı bulamadım . Yüce google ada sordum .
Tarif edebilirmisiniz acaba ?
Merhaba.
R link 2 yazılımınız versiyon kaç?
Ben hiç iphone kullanmadım.Ekran ya da çözünürlük ayarı nereden yapılıyor bilmiyorum.Ama android auto da gizli ayarlar kısmından 720 p ve 1080 p seçilebiliyor.

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Gelişmeleri sabırsızlıkla bekliyorum , kolay gelsin.
Çok teşekkür ederim.

ailehekimi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba.
Rica ederim.

Jailbreak harici telefonunuzu ekrana yansıtamazsınız.Yeni bir program ya da eklenti yok.

R-LINK SISTEMI 3.3.16.98x

sistemim bu imiş (iyice kafam karıştı :) )
yazılımın v8 v9 yada v7 olduğunu nereden kontrol edeceğim.
V7 ise yazılımı değiştirme şansı yokmudur ?
1080 P car play ayarını telefondan nereden yapacağımı bulamadım maalesef . Tarif ederseniz sevinirim