Edc sorunu ve ekrandaki msj

Nadirr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dun servise gotrdum 3100 tl vites kutusu beyni degscek

ndipi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Geçmiş olsun. Fiyat baya bir yüksek imiş işte benim de korkum buna benzer arızalar. :(

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Öncelikle geçmiş olsun. Bir sakıncası yoksa aracınızın plaka numarasını ve hangi yetkili servise başvurduğunuzu öğrenebilir miyiz?
Lafı eğip bükmeden açıkça nedeni izah etmek istiyorum. Bazı kişiler bazı şahsi/ticari vb. nedenlerle bu tür serbest ortamlarda gerçeğe aykırı bilgiler verebiliyorlar. Sakın yanlış anlamayın, sizi suçluyor filan değilim. Gerçekten böyle bir sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Ancak toplamda forumda bir kaç mesajınız var ve hepsi kelimesi kelimesine aynı yazılmış. Bu da ister istemez bende soru işareti oluşturdu. Biz diğer forumu takip eden kullanıcıların boş yere araçlarımızdan şüphe duymamasını sağlamak amacıyla kanıtlı bilgiler verirseniz çok seviniriz. Tekrar söylüyorum lafım nezdinizde bu tür mesajlar yazan tüm arkadaşlarımıza, doğrudan şahsınızı itham filan etmek değil amacım.

turan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
böyle şeyler iyi niyet garantsi altına girmeli yoksa sanayide çok daha cüzi fiyatlara yaptırabilirz arızaları

Nadirr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
plakami yazarim tabiki lakin şuan servsten indrim istedim haber bekliyorum. Sorun cozulsun ona gore servis isminide vercem. Buraya resim yada size video atma imkanim varmi? Uyarilari ve kontagi actgimdaki arbadan gelen o korkunc sesleri gonderebilirim.Msjlarimin hepsi ayni evet bir umut yazdim heryere. bi arkadsin yazdgi gibi ates dustugu yeri yakiyor. Ayda 750 tl daha kredsni oduyorum. Bide bu cikti. Tesekkurler ilginiz icin

khakans

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
plakami yazarim tabiki lakin şuan servsten indrim istedim haber bekliyorum. Sorun cozulsun ona gore servis isminide vercem. Buraya resim yada size video atma imkanim varmi? Uyarilari ve kontagi actgimdaki arbadan gelen o korkunc sesleri gonderebilirim.Msjlarimin hepsi ayni evet bir umut yazdim heryere. bi arkadsin yazdgi gibi ates dustugu yeri yakiyor. Ayda 750 tl daha kredsni oduyorum. Bide bu cikti. Tesekkurler ilginiz icin

Tabi buraya video ve resim yükleyebilirsiniz. Bunun için videoyu Youtube'a, fotoğrafları da Hızlıresim vb. gibi sitelere yükleyip burada yayınlayabilirsiniz.

turan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracımı bende sizin gibi ikinciel aldım hepimiz gibi varımı yogumu verdim renault almamdaki sebep iyi niyet garantisini alıp uzun yıllar binmek internette örnekleri var bence arkasında olun taleplerinizin bu araçlar 100k 150k için yapılmıyor yapılmamalı

Winston75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de edc ile ilgili taleplerim red edildi. Açıkçası bu saatten sonra yetkili servise gitmek için de bir sebep kalmıyor.
9 ay uğraştım. Sonuç 0 .

Tapatalk işkencesi ile yazdım.

cennker82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de edc ile ilgili taleplerim red edildi. Açıkçası bu saatten sonra yetkili servise gitmek için de bir sebep kalmıyor.
9 ay uğraştım. Sonuç 0 .

Tapatalk işkencesi ile yazdım.

Hocam sizin aracın sorunu neydi ?