Lastik seçimi hakkinda yardim

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önceki aracımda 205-55-16 mıchelın primacy hp kullandım 2 yıl kadar çok çok iyi diyemem ama şu anki aracıma 215-55-16 mıchelın primacy 3 aldım,Bunlar hp serisine göre çok daha iyi.Yumuşaklık ve sessizlik olarakta tavsiye edebileceğim bir lastik.

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
205 55 16 ise yaz lastiği ise, Good Year EfficientGrip Performance en başarılı lastik yol tutuş ve frenleme konusunda 2013 yılında çıkan bir lastik bu. yalnız tek dezavantajı soğuk iken çok iyi değil (sert hamurlu lastik)

cnr_1983

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
205 55 16 ise yaz lastiği ise, Good Year EfficientGrip Performance en başarılı lastik yol tutuş ve frenleme konusunda 2013 yılında çıkan bir lastik bu. yalnız tek dezavantajı soğuk iken çok iyi değil (sert hamurlu lastik)

benim açtığım konuyada aynı yorumu yapmıştın,bende araştırdım ve good year aldım,vede menunum,teşekkür ediyorum :eyv

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Good Year ile ortaklığım yok bu arada :) :) Sadece performanslı sürüşü seviyorum konforu da aile olduğu için kaybetmemeye çalışıyorum olabildiğince, 55 yanakla en iyisi bu lastikti yaz ve performans lastikleri içinde.. güvenlik,yol tutuş,fren mesafesi en iyi olan fiyatıda rakiplerine göre farklı olmayan bir lastik o yüzden ben memnunum. Sizde güle güle kullanın

ibrahimakyol07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Michelin pilot sport lastiklerim vardı sertleşmiş yol tutuş ıslak zeminde kötüydü. 3 hafta önce continental contipremiumcontact5 lastiklerden aldım. Yanakları biraz yumuşak geldi öncekine göre ama ıslakta ve kuru zeminde zorladım çok iyi tutuyor yolu açıkçası memnun kaldım.. Tavsiye ederim:eyv

tetik16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Michelin pilot sport lastiklerim vardı sertleşmiş yol tutuş ıslak zeminde kötüydü. 3 hafta önce continental contipremiumcontact5 lastiklerden aldım. Yanakları biraz yumuşak geldi öncekine göre ama ıslakta ve kuru zeminde zorladım çok iyi tutuyor yolu açıkçası memnun kaldım.. Tavsiye ederim:eyv
değerlendirme için teşekkürler ne kadar tuttu takım cpc5 ?

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağlamlık isteniyorsa lassa impetus (serttir, ses yapar ama tam türkiye yollarına uygun sağlamlıkta üretiliyor)

konfor için michelin, goodyear, continental (dayanıklılıkta impetus'un yanına yaklaşamazlar)

benim favorim ise continenetal premium contack5

ibrahimakyol07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
760 liraya mal oldu takımı.

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşın dediği gibi bende frenlemesinden memnunum yol tutuşundan falan ama özellikle frene basınca arabayı yere yapıştırmasından memnunum. conti premium 5 in..yanaklar banada ince geldi.. hatta şuanda ön sağ tekerimin yanağında birisi bıçak atmış galiba çizik var tam continental yazısının üstünde ama lastikçi hiçbirşey olmaz dedi o şekilde kullanıyorum.

tetik16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağlamlık isteniyorsa lassa impetus (serttir, ses yapar ama tam türkiye yollarına uygun sağlamlıkta üretiliyor)

konfor için michelin, goodyear, continental (dayanıklılıkta impetus'un yanına yaklaşamazlar)

benim favorim ise continenetal premium contack5
çok sağolun verdiğiniz bilgiler için