Megane 1 spor yay

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaysrride yaparlar bencede skıntı olmaz. torsiyonları çok indirme araba hafif öne basık olsun eşit bile olmasın sana tavsiyem. benim arka daha aşşada gidip düzelttirmeye cesaretim yok açıkcası :) yol tutuşu yine azalır ön havalanıyor direksiyon titremeye başlar falan filan aslında girmişken bu işe amortisörleri kısalt derim ben, kim yapar sağlıklımıdır bilmiyorum ama
Bu yay da bizim arbalara olmuyormuş megane coupe ler içinmiş ki amortisörü nerden bulayum :) internetten bi tuning firmasından aldım kredi kartyla şimdi para iadesini bekliyorum eger bu hafda da yay bulamazsam gidip kestirecem yeter artık valla 4 cm lık yay 300 lira olurmu ya altı astarı bizim arabaya 2 yay verecekler voglant 300 lira şu paramı geri yollasınlar heralde gidip kestirecem artık fk da yok türkiyede bulamadım nolacak halimiz ..

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
coupe ile sedan aynı yayı kullanıyor kesinlikle. başka bir durumdan iptal etmiştir. megane 1 Fk türkiyede satışı yok eiback var vogtland var apex olabilr bunlara bak FK bulamazsın. benm arbaya bak işte 4cm vogtland gayet güzel

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
coupe ile sedan aynı yayı kullanıyor kesinlikle. başka bir durumdan iptal etmiştir. megane 1 Fk türkiyede satışı yok eiback var vogtland var apex olabilr bunlara bak FK bulamazsın. benm arbaya bak işte 4cm vogtland gayet güzel
siteye yeni üye oldum resim göremıyorum sende ? yol tutşu falan nasıl voglantın ? sen kaça aldın , ne kadar bastı aracı ?

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende anlamadm ayrıca nasıl oluyorda olmuyor .S adama ısarla sordum yok dedi olmaz senın araca dedi elimde voglant var yollum 290 lira dedi bende yok dedm iptal ettim . bi fk bulmş tum aslında ama adam da kalmamış . şanşsızlık diz boyu

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
git press yaptır en temizi 100 liraya.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben alalı 10 sene olmuştur geçen sene sattım burdan bir arkadaşa:) şimdi bulmak biraz sıkıntı tabi..başka markalar var onlardan al çok farkları yok demir parçası sonuçta..birçok marka kullandım hiç bir fark göremedim aralarında..

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben alalı 10 sene olmuştur geçen sene sattım burdan bir arkadaşa:) şimdi bulmak biraz sıkıntı tabi..başka markalar var onlardan al çok farkları yok demir parçası sonuçta..birçok marka kullandım hiç bir fark göremedim aralarında..
şimdi red eagle 5cm yay buldum burak abi nasıl olur ?

fthzclk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımda da vogland 4cm yay var mayıs ayında almıştım 250TL'e çok memnunum yol tutuş gerçekten akıl almaz arttı yay alcaksan tavsiye ederim.