Megane 1 spor yay

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
son durum nedir hangi yay kaçlık amortisör işini ne yaptın :)

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
son durum nedir hangi yay kaçlık amortisör işini ne yaptın :)
son durum apex 3.5 luk yay almıştım gelen faturda megane 1 2.0 30mm olarak gecıyor ama olsun , amortisör işi yayı takıp denedıkden sonra olacak kardeş çunkü yayı taktracagım gun cok işim var. parada sınırlı malum öğrencıyym kendı kursagımdan keserek yaptırıyorum arabayı :) o gün amerkian film, tavana 3m parlak vinil, m3 spoyler, sislere renk değişimi stopa kırmızı transparan, kat iptali hava filtresi , plakalılar, amerikan park, belki far karartma, arabnın üstünde uafk defek ezikler var onlar yapıalcak enjektörlerle kelebekler temizlenecek vs vs ufak seylerde yapacam ve malüm para bitecek sıra janta gelecek.. oda gelecek ay olur heralde , iş uzun anca 3 ay sonra bıter araba :) amörtisor işide 2 ay sonra olacak

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Coilover aslında güzel sistemde maddı olarak beni aşar yoksa bende coilover alırdım :)
Yaylar elime geldi şubatın 2. hafdası taktıracam nasıl olacak merak edıyorum :)
Yayların pek iyi basıklık vericeğini tahmin etmiyorum 30 mm çok az bişey belli edicek kendini ben senin yerinde olsaydım amortisörleri çanaklardan indirirdim hem konfor olarak orjinalden daha iyi oluyor hemde yayların kesilmeden çok iyi bir basıklık elde ediyosun. Hayırlısı olsun şimdiden ama 30 mm yaylardan ciddi bir basıklık bekleme :eyv

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yayların pek iyi basıklık vericeğini tahmin etmiyorum 30 mm çok az bişey belli edicek kendini ben senin yerinde olsaydım amortisörleri çanaklardan indirirdim hem konfor olarak orjinalden daha iyi oluyor hemde yayların kesilmeden çok iyi bir basıklık elde ediyosun. Hayırlısı olsun şimdiden ama 30 mm yaylardan ciddi bir basıklık bekleme :eyv
Bizimkiler baga daga gidiyo ona göre indirmem lazım :) çanaklardan ne kadar daha indirmeleyim sence arda kardeş ? ben 1.5 cm gibi düşünüyom ama

ArdAydn

Arda AYDIN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizimkiler baga daga gidiyo ona göre indirmem lazım :) çanaklardan ne kadar daha indirmeleyim sence arda kardeş ? ben 1.5 cm gibi düşünüyom ama
O zaman 30 mm iyidir :) Valla kardeşim ne desem bilmiyorum amortisörcüye bırak derim ustadır vardır bildiği. Ben yayları 6 cm presletmiştim görüntü buydu ama 1 buçuk parmak genede giriyodu

Uploaded with ImageShack.us

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman 30 mm iyidir :) Valla kardeşim ne desem bilmiyorum amortisörcüye bırak derim ustadır vardır bildiği. Ben yayları 6 cm presletmiştim görüntü buydu ama 1 buçuk parmak genede giriyodu

Uploaded with ImageShack.us
6cm presletmeyle bu kadar 3 cm + 1.5 cm de canakdan alırsam orta halli cadde de bagda da olur heralde :)
cok teşekkür ettim resimli bilgi için kardeşm

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun :)