Megane 1 spor yay

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en kötü yine herkesin kullandığından al kardeşim..vogland şu aralar ideal gibi..

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en kötü yine herkesin kullandığından al kardeşim..vogland şu aralar ideal gibi..
abi 5 cm gözüm yemedi şimdi vurma falan yapar ugraştırır dıye senin dediğin apex 3.5 cm sipariş verdim daha yeni :) lastik hızasına yaklaşır inşallah yoksa sanayideki ustam amortisör kısaltma yapacak.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastikle çamurluk arasında 3cm falan kalıyor kardeşim..

emreak55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault 19 a da spor yay bulabilen varmı aramızda ya :) kesmekten veya pressten başka çaremiz yok malesef :)

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
renault 19 a da spor yay bulabilen varmı aramızda ya :) kesmekten veya pressten başka çaremiz yok malesef :)
internetten bi site de var reno 19 3.5cm coil ex yay bak bence kardeş. bide forumda bi arkadaşın konusu vardı oda reno 19 a taktırmış bilgin olsun

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastikle çamurluk arasında 3cm falan kalıyor kardeşim..
o zman 1.7 cm de amortisörden kısaltrabılırsem super olur abi çok sagolun yardımlarınız için kafamı kurcalıyodu hep en iyisi hangisidr yol tutuşu nasıl olr konfor nasıl olur dye sanırım en orta yolu bulacam amörtisör işlemiyle beraber. herkese cok teşekkür ederim önerilerinden ve yardımlarından dolayı renault fan club ailesine teşekkürler

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
burak dinlerin yayları ben aldım.şuan araçta takılı araçta gözle görülür bi alçalma
var ama ben diğer gördüğüm yaylara göre kullandığım apex marka en sert olanı tabi
bunda 195/45/16 ebat kullanmamında etkisi var mutlaka

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 185 55 15 var jantida muhtemelen 15' alacam, baba sertmi dedin sen ya demeyeydin iyidi :)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yol tutuşu istiyordun apexle bunu yakalarsın :) bende sana sorayım ozaman amortisörler nasıl kısaltıyorsun sağlıklı mı bu sence :)

Tosun megane

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
su yay elime gleydi bi , aksilik cikacak dye kafayı yiyom :) amartisorun oturdugu cikintiyi daha assagi kaynatirmis usta oyle dedi bende tam anlamdim aslnda o bana yay alma direk amortisorden basak dedi de ben yol tutuşu olacgini dusunmedim o yuzdn yay aldim simdi amortisor kisaltmanin bi sakincasi olmaz çünkü yayım kısa olacak zaten :) bence pek mantıksız durmyo amortisör de sikinti ciksa 80 lira cifti zaten onemli olan iscilik bence kardeş .