Sahi Neden Renault Kullanıyoruz :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Elmden 80 in üzerinde Renault marka araç geçti, şu anda elimde 5 tane Renault var ve bu resim neden Renault sorusuna cevap niteliğinde.
Sağdaki benim Twingo, solda ki 2017 model Mercedes GLA 180d, piyasa fiyatı 214000 Lira ve motoru 1.5 DCi 110 hp Renault...

16143330_10154912674647622_8296050262946298510_n.jpg

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben daha yeni başladım ama 15 senedir Renault kullanan ve her eski modeli Yen'i model Renault ile değiştiren çok arkadasım var.. Dusuk yakıt, ucuz parça, yaygın servis..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault candır gerisi fragmandır.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
2012 yılında çok seyahat etmemden dolayı ekonomik bir araba arayışında iken RFC ile tanıştım. Eski bir ford kullanıcı olan ben RFC sayesinde clio 4 ile başlayan renault marka macerama, captur ile devam ettim. RFC ve Mustafa Ustama bu vesile ile teşekkürlerimi bir kez daha iletmek isterim. Captur ile 125 bin km yol yaptım en ağır şartlarda, koşulda beni üzmeden dört mevsimde çok keyif verdi ve vermeye de devam ediyor. Ekonomik olması, yetkili servis güvencesi ile renault marka kullanmak bir ayrıcalıktır..

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostluğun kardeşliğin olduğu bir Renault forum yeri burası etkisi çok .
Aracı almadan önce burayı araştırdım ,
Sonra Renault clio aldım .

Uther77 lütfen yazdığımı beğenme sen hyundailisin :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Elmden 80 in üzerinde Renault marka araç geçti, şu anda elimde 5 tane Renault var ve bu resim neden Renault sorusuna cevap niteliğinde.
Sağdaki benim Twingo, solda ki 2017 model Mercedes GLA 180d, piyasa fiyatı 214000 Lira ve motoru 1.5 DCi 110 hp Renault...

Aracın sahibi işyerim de komşum, aracı satan bayi motorun tamamen kendi üretimleri olduğunu Renault dan çok az parçanın motorda olduğunu ve bu motorlarda yağ çubuğunun olmadığını söylemiş. :D
Az önce kaputunu açtırdım bir amortisör bile koymamışlar bildiğin kara düzen çubukla duruyor, motor kapağını hunharca çekip çıkardım bildiğin 1.5 DCi motor her tarafında Renault ibaresi var, yağ kapağını çevirip açtım aaa o da ne yağ çubuğu da varmış. :D
Komşum şoklarda...:D

Y_nokta_T

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir yıllık reno tecrubem var. aracı sıfır almıştım. araç arayışındayken 30-35bin kadar bütçem vardı bir üst sagment araçların 2000li modellerine bakıyordum. clio 4 ün yeni kasası çok hoşuma gidiyodu ancak limitimi aştığı için hiç bakmamıştım bile. bir ara bayii önünden geçerken 15bin peşin sıfır faiz kredi görünce o gün satın aldım.araçtan genel anlamda memnun sayılırım. sonuç olarak herşey ederi kadar. ama kullandıkca eksiklikler hissediliyor. aynı maliyetle bizi uğraştırmadan çok daha iyisini yapabilirlerdi. birde renonun benzinli modellerine artık tövbeliyim :)

Skayn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aldığım hafta almasamıydım dedirten tıkırtıları vardı ama piyasada en az yakan, parçası ve bakımı uygun, karizmatik ve uygulamaları az maliyetli olması ile kendini sevdirdi. :D

ttuncay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uygun fiyat ve yakıt sarfiyatı benim için yeterli bir sebepti reno

trk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
babadan kalma bir gelenek bende renault. küçükken araba kullanmayı megane 1 de öğrendim. megane 2 de gelişti. fluence de iyi şöför oldum çok şükür. tabi bunlar babamın araçlarıydı. sonra 2.el lpg li modus aldım kendime .8 ay kullandım..bir gün uzun yolda yorulup babama verdim.. tem de babam direksiyonda ben yanında giderken sol arkadan tır vurdu araba pert oldu perde havayastıkları açıldı ve babamın kafasını korudu. ( resim eklemeyi bilmiyorum anlatırsanız kaza resmini eklerim ) çok laf ettiler renault kağıt dediler. ama 2005 model modusta 8 airbag vardı ve Allah ın izniyle babamı ve beni korudu. daha sonrada eylül 2013 te clio4 1.2 joy aldım 0 km. şu an onu kullanıyorum. Allah a şükür kazasız sorunsuz geldik bu günlere.. Kim ne derse desin Renault iyi araba. o çok sevdikleri sapasaglam dedikleri opel corsa euro ncapta clio4 ün çook gerisinde. tabiki eksikleri var renault un. ama ben seviyorum arkadaşlar bu arabayı :D