Sahi Neden Renault Kullanıyoruz :)

leventbaki

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vectramı satıp araba galerisine gittiğimde hiç aklımda reno yoktu.Galerinin girişinde latitude gördüm ve ilk görüşte aşk...O büylüleyici yapısyla beni etkilemişti.Hemen satın aldım özelliklerini de pek fazla bilmiyordum.Binmeye başladıkça insan daha çok sevmeye başlıyor.Ve şuanda çok memnununum.Reno aşkı böyle başladı.işte beyaz incim.TEŞEKKÜRLERV0YgDq.jpg

Berat54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk başta ne yalan söyleyeyim Renault'u hiç sevmezdim. Zaman geçti dolmuşu yenileyeceğiz baktık çok bir seçenek yok ya Ford ya da Renault alacağız neyse motoru ufak ve piyasadaki dolmuşcularında tutumuyla aldık Renault'u tabi galeride dolaştım biraz megane 4 ü inceledim talismanıda inceledim eeee tabi sürücü kursunda da clio 1.5 dci kullandım ve aracın seriliğine bayıldım bunların bütünü halinde Renaulta olan ön yargılarım yıkıldı tabi :) Şimdi düzlüğe çıkınca niyetimde 1.6 dci megane 4 sedan var :)

ottoman33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bircok araba degistirdim.. su an fluence icon sahibiyim.. beni en cok etkileyen ozelligi her tamircinin az cok arabadan anlamasi ve mukemnel yakit performansi .. izinlerimde opelke 500 tl yakit harcarkrn 200 tl ile izini bitirdim.. harika gercekten

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu fiyatlara bu kadar özelliği olan başka araba yok. Scenic için konuşuyorum

SM-G925A cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ohayyam

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2001 Clio 1.4 RXT
2004 Megane II 1.6 HB
2007 Laguna II Priviliege 2.0 (2.el 2003 Model)
2012 Laguna III Dynamique 2.0T (2.el 2008 Model)
2017 Talisman 1.6 ICON 160HP

Yani neredeyse 16 yıldır Renault'a biniyorum ve en büyük sebebi OYAK üyesi BABAM :eyv

Yaklaşık 2 aydır MB E250 CGI bakıyordum. Hani şu makyajlı kasa 211HP olandan. Araçların çoğu Premium olmasına rağmen maalesef opsiyonların çoğu eksik. Doğru dürüst opsiyonları gerçekten dolu km si az temiz binilebilecek bir MB fiyatıda 300 bin TL den başlıyor. Bu da yetmezmiş gibi takla atan araçta bile 2 parça boya var diye ilanlarıda görünce 2.el MB den vazgeçtim. Baktım MAİS hazretlerinin benzinli 1.6Tce 200HP getireceği ve de niyeti yok. neymiş efendim 1618cc imiş üst vergi dilimine giriyormuş satılmazmış vs vs yahu sana ne sen getir birkaç tane bak bakalım satılıyor mu satılmıyor mu ?? Mecburen hayatımda ilk defa dizel aldım inşaallah pişman olmam :(

Bana göre Latitude ve Talisman Renaultun tarihi hataları. Renault Latitude ile akıllanmamış olacak ki hala Samsung ile araç üretip satmakta... Neyse Bekleyelim görelim. En kötü ihtimal ile LAGUNA IV gelene dek Talisman ile idare ederim:bant

Son düzenleme:

ohayyam

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle scenice binen vazgeçemez ;)

Kıçı Lagunaya değen iflah olmaz derler bizde de :))

Bak altım da son model full + full + full Talisman var hala Laguna IV sayıklıyorum ...

Matheson

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç fiyatı uygun, kaza testlerinde genelde başarılı, yakıtta cimri vs.

Skayn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
B sınıfının en f/p aracı net Clio 4. Aldığımdan 4 bin fazla fiyat teklif edildi sattım sonra vazgeçtim. Aynı paraya daha F/P B sınıfı yok.

TuRKSySTeM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracı aldığımda sıfır faiz kampanyası vardı, dizel otomatik olması da avantajdı, marka takıntım yok, elimdeki parayla en iyisine binebilmeliyim. Tabi önemli olan ikinci el piyasasının da olması...