Sahi Neden Renault Kullanıyoruz :)

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracim laguna 3 2.0dci executive. Nedenmi kullaniyorum ucuz oldugu icin. En ucuz d segmenti 2. El arac herzaman renault. Ayni paraya ayni standartlarda baska bi marka arac varda benmi kullanmiyorum.. [emoji6]

Yakıt dediğin yakılır

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rahmetli babam Bursa Reno fabrikasından emekli olduğu için ben babadan Reno cuyum. Çocukken geziler olurdu fabrikada dolaşırdım. Hatta o zamanlar çıkan Reno dergisi "Bizbize" de fotoğrafım bile var. Aylık alışverişimizi fabrika girişinde kooperatif vardı oradan yapardık. Yazları Reno basketbol okuluna giderdim. Kısacası Reno Aile şirketimiz sayılır :)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çevre yapmak için...tüm sanayicileri ve yetkili servisleri tanıyorum artık.:D
çevrem genişledi :D

evdekiler reno9 almışlar...değiştirecektik...bende megane 1 aldım işte

toyota alırım bundan sonra...ya da jetta

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
çevre yapmak için...tüm sanayicileri ve yetkili servisleri tanıyorum artık.:D
çevrem genişledi :D

evdekiler reno9 almışlar...değiştirecektik...bende megane 1 aldım işte

toyota alırım bundan sonra...ya da jetta

Renault arkadaş çevresini genişletir, dost kazandırır. hehe

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rahmetli babam Bursa Reno fabrikasından emekli olduğu için ben babadan Reno cuyum. Çocukken geziler olurdu fabrikada dolaşırdım. Hatta o zamanlar çıkan Reno dergisi "Bizbize" de fotoğrafım bile var. Aylık alışverişimizi fabrika girişinde kooperatif vardı oradan yapardık. Yazları Reno basketbol okuluna giderdim. Kısacası Reno Aile şirketimiz sayılır :)

Allah mesut etsin. sizinkisi aşk evliliği kardeş:) böylesi bağ varken başkası yakışmaz zaten

bana gelince malum reno avantajları birde diğer markalar içinde en fazla renoyu yerli malıymış gibi benimsememiz

şu anda aracımı yenileyecek imkanım olsa tercihim yine 2 reno modelinden biri olur. megan4 sedan yada kadjar

2011FLUENCE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fransız araçlarını eskiden beri sevmem ama fluence güzel araba ve artık piyasada bir yer edindi.
bende sonunda aldım şimdilik memnunum.
reno olmasının en büyük nedeni sanayide arkadaş grubumun reno üzerine çalışması oldu.

volkanyildiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
babam sağolsun 19,flash,clio,megane derken iyice aşıladı bize. küçükken servislerde sarı renk bilinç altımıza yerleşmiş vazgeçemiyoruz o olmadan :) biraderle işleri devraldık büyüttük çok arabaya bindik ve biniyoruz ama hala hep bi Reno anahtarı vardır cebimizde vazgeçilmezimiz :)

hiçbir markada bulamıyoruz hala o keyfi varsa yoksa reno

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yokluktan...yokluktan :D

vermeyince mabut, ne yapsın mağmut....reno alsın bizim mağmut. :D

paran olacak ki...alacan bundan :D

Tekin06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Babamın 87 r9 ile şöförlük öğrendim. 2011 de 2002 model symbol ile devam sonrası 2017 de yeni megane 4 joy aldım.

onur2224

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk arabam 1993 model broadway yaşlandı diyerek satıp captur aldık gayet mutluyum motoru genel olarak sıkıntısız parçası servisi geniş birde güzel servise denk geldi mi daha ne olsun bu yollara en güzel gidecek araba diye renault derim