Sahi Neden Renault Kullanıyoruz :)

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
400.k anahtar değmeden yaşamını idame ettiren, satıldıktan sonra 600.k olduğunu görüp hâlâ anahtar değmeyen, az yakan iyi kaçan başka araç var mı? Yok. Renault candır

Ticaret ile uğraşan benim için omurgadır reno

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kayinco sirket clio4 u1.5 dci ile ben hyundai lpgli aracimla izmirden tekirdaga pespese gitmistik.izmirde clioyu fullemisti.tekirdagda ibreye bi baktim olum sen yolda ne ara mazot aldin dedim o da abi almadim izmirde fulledigim mazot bu dedi o an clio 4 dci almaya karar verip almistim kisaca��

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yetkili servis dışında bakım yapılmadıydı 3 milyonda gider ))
310 bin de trigeri dağıldı işte benimkinin sanayide trigeri yapıldığından...
yakıtım 4.5tl idi...

motor yapıldıktan sonra 9 lt yakıyo...sensörleri bozuyo, 02 sensör, katalik...l
ölmedi de ...can çekişiyo ))

immilozerim sağlam ama hala...onu bozmamışlar...
ahahahh

o bi dahaki sefer galiba ))

ahahahah
Hiçbir zaman yetkili servise gitmedi araçlarım. Alındığı günden itibaren,tek özel serviste 250.k'da bir bakımı, 100.k'da bir trigerleri yenilenir. 200.k'da debriyaj seti yenilenir. Her 4 yılda birde yeniliyorum araçları. Bizdeki mekanik sınır 450.k.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiçbir zaman yetkili servise gitmedi araçlarım. Alındığı günden itibaren,tek özel serviste 250.k'da bir bakımı, 100.k'da bir trigerleri yenilenir. 200.k'da debriyaj seti yenilenir. Her 4 yılda birde yeniliyorum araçları. Bizdeki mekanik sınır 450.k.

o zaman senin ustalar iyiymiş abi...ya da gittiğin yer "renault özel servisi" ...yani gel ne olur gene gel diyen servislerden değil...bi tek renaultlara bakan yer...

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o zaman senin ustalar iyiymiş abi...ya da gittiğin yer "renault özel servisi" ...yani gel ne olur gene gel diyen servislerden değil...bi tek renaultlara bakan yer...
Ustam iyidir ve honda Ford vs tüm markalara bakar. Renault'un çok şey istediği yok. Doğru ekipman ve ehil müdahale. Sürücü adam gibi kullanınca hayat bayram oluyor araba için :)

Rego46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sınıfının en genisi en cmrisi en rahati mi diim en konforlusumu diiim

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alpikom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk arabamız 1973 model reno 12 idi.tam 15 sene kullandık 450 bin km de sattık daha rektifiye görmemişti.sonra 1985 yılında reno 9 aldık onuda 10 sene kullandık kilometresi 260 bindi.sonra reno 19 aldık 214 binde 20 gün önce sattık.bu araçlar hep 0 olarak bayiden alındı.hiç bir zaman mahçup etmediler bizi.15 gün evelde 72 binde clio3 1.2 benzinli aldım ondanda şu ana kadar memnunum.neden reno derseniz motorları çok sağlam ve dayanıklı genelde uzun süre kullandığımız için bu en büyük kriter benim için.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
ilk arabamız 1973 model reno 12 idi.tam 15 sene kullandık 450 bin km de sattık daha rektifiye görmemişti.sonra 1985 yılında reno 9 aldık onuda 10 sene kullandık kilometresi 260 bindi.sonra reno 19 aldık 214 binde 20 gün önce sattık.bu araçlar hep 0 olarak bayiden alındı.hiç bir zaman mahçup etmediler bizi.15 gün evelde 72 binde clio3 1.2 benzinli aldım ondanda şu ana kadar memnunum.neden reno derseniz motorları çok sağlam ve dayanıklı genelde uzun süre kullandığımız için bu en büyük kriter benim için.

Uzun lafın kısası
reno :eyv

smhbrs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geniş servis ağı, ekonomik yedek parça, düşük yakıt, yakışıklı araçlar ;)