Talisman R-Link 2 Güncelleme 2017

papyon34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben hdd. imde 0 gb yer actım fat32 yapıp bicimlendirdim o kısıma arac lost.dır ve r-link adlarında 2 klasor atmış r-lınk da wls uzantılı bir dosya atmış pc de actıgımda uygulama hdd yi görmüyor pc de versiyonu 1.1.8 windows. acaba versiyondamı sıkıntı var

Tamam sorun yok rlin dosyasini atmis flasha guncelleme olmadigi icin baska dosya yaok rlink dosyasi icindeki uygulama rlink programi calismadiginda uzerine tiklarsaniz rlink arayuzunu calistiriyor suan bir guncelleme yok ara ara rlinki flash takip takip edin guncelleme var ise otomatik yuklemeyi baslatiyor

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamam sorun yok rlin dosyasini atmis flasha guncelleme olmadigi icin baska dosya yaok rlink dosyasi icindeki uygulama rlink programi calismadiginda uzerine tiklarsaniz rlink arayuzunu calistiriyor suan bir guncelleme yok ara ara rlinki flash takip takip edin guncelleme var ise otomatik yuklemeyi baslatiyor

Ama ben r-link store ye üye olamıyorum seri numarası nerede? Dosya adı olan rakamları denedim store kabul etmedi store üzerinden hdd ye bazı uygulamar indirip arabada kurmaktı amacım , başaramadım seri no yu bulamadım pc de girdiğimde araç kısmında birşey gözükmüyor yani program hdd yi hic görmüyor bir bağlantı yok . Aracın attığı uzantıyı acacak birşey yoktu ben birlikte aç diyerek r-link programını secip deniyorum yine olmuyor ya hdd diye yada bir sıkıntı var , hdd diye görmese arabada görmezdi bu arada yukarda yanlışıkla 0 yazmışım 9 gb yer actım gayette yeterli bir alan .

CriminaL10

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama ben r-link store ye üye olamıyorum seri numarası nerede? Dosya adı olan rakamları denedim store kabul etmedi store üzerinden hdd ye bazı uygulamar indirip arabada kurmaktı amacım , başaramadım seri no yu bulamadım pc de girdiğimde araç kısmında birşey gözükmüyor yani program hdd yi hic görmüyor bir bağlantı yok . Aracın attığı uzantıyı acacak birşey yoktu ben birlikte aç diyerek r-link programını secip deniyorum yine olmuyor ya hdd diye yada bir sıkıntı var , hdd diye görmese arabada görmezdi bu arada yukarda yanlışıkla 0 yazmışım 9 gb yer actım gayette yeterli bir alan .
https://rcs-rlmanager.aw.atos.net/archives/win/RLink2Toolbox-latest.exe bu adresten R-Link 2 toolbox uygulamasını yükleyin. Daha sonra uygulamayı açın flash disk i takın araba simgesine tıkladığınızda kayıt için gerekli seri numarası belirecek. Bende daha önce R-Link 1 için olan versiyonunu indirmişim, ne denediysem olmadı farketmem 2 saatimi aldı :)

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
flash bellek bulup denedim ve oldu harita güncellemesi vs. Var yüklüyor bu sürümünü bilmem ama şuan arabadaki sürüm iğrenç ötesi muhtemelen buda aynıdır evimi yazdım bakayım hangi rotaları vericek diye en berbat rotayı verdi ilginc olarakda alternatif rota bulamadı 50 tane yoldan gidilmesine rağmen :D ama yandex navinin gözüni seveyim 2-3 tane rota veriyor canlı akışın yanında kaç dakikada hangisi gider o bile var bugün arabadakinden sonra hemen telefondan baktım her zamanki rotamdan tam gidecektten trafiğin cok tıkalı olduğunu gösterdi tam 25 dakika daha yoğun bundan beni kurtardı ayrıca yandex bazen sapıtıyor yanlış yere götürüyor bu durumlar icin google navide işe yarıyor . Muhtemelem arabadaki navigasyonu cok mecbur kalmadıkça kullanmam

slayerbugs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski tomtom larda radyo uzerinden trafik bilgisi ozelligi var ama ulkemizde oyle bir yayin yok malesef

SM-N910H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
nW8441.jpg
Osmangazi Köprüsü açılalı 1 seneyi aşkın zaman olmasına rağmen kullandığımız üst düzey donanımlı ve teknolojik araçların halen bu otoyolu 'HARİTA BİLGİSİ BULUNMAYAN BÖLGE' olarak görmesi utanç verici. Renault bu konuda herhangi bir atılım yapmamak konusunda kararlı olarak gözüküyor anladığım kadarı ile. Yazılım güncelleme konusunda satış sonrası müşteri memnuniyeti sıfır...

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi tek renault degil opelde ayni mercedeste ayni. Maalesef..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
nW8441.jpg
Osmangazi Köprüsü açılalı 1 seneyi aşkın zaman olmasına rağmen kullandığımız üst düzey donanımlı ve teknolojik araçların halen bu otoyolu 'HARİTA BİLGİSİ BULUNMAYAN BÖLGE' olarak görmesi utanç verici. Renault bu konuda herhangi bir atılım yapmamak konusunda kararlı olarak gözüküyor anladığım kadarı ile. Yazılım güncelleme konusunda satış sonrası müşteri memnuniyeti sıfır...

Temmuz ayında 2 konuşmamız oldu.Son konuşmamız da biraz sinirlenmeme sebep oldular.Çünkü 2 gün arayla yaptığımız 2 konuşmada birbirini tutmayan şeyler söyledi hem de aynı kişi.Ben geçen sefer böyle söylemiştiniz dedikçe kıvırmaya ve sonra da ben öyle söylemedim demeye başladı.Ben de konuşmamızın başında "müşteri memnuniyeti için konuşmamızı kayıt ediyoruz." sözünü hatırlatıp açıp kendi söylediklerinizi dinleyin ne söylediğinizi hatırlamıyorsunuz dedim ve telefonu kapattım.
Daha sonra Renault genel merkezine uzunca ve sert bir e-posta attım.Sonra 2 ayrı kişiyle konuştum.Özür dilediler falan filan.İkna olmadığımı belirtim.
Sonuç olarak diyalogla bir şey hallolmadı.Bana Daha önce Mayıs sonu Haziran başı gelecek dedikleri daha sonra bir konuşma ile Temmuz sonuna kadar gelecek dedikleri güncellemelerin Aralık 2017 ye kadar geleceğini söyleyip topu yine taca attılar.
Bu arada güncelleme paralı olacakmış.Bizim 1 yıllık üyelik içerisinde verdikleri güncelleme sözü olması bir şey fark ettirmeyecekmiş.
Fransaya bu konu ile ilgili mail atmamamızı da rica ettiler sevgili! Renault Genel Merkezi.....

cnv_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O zaman bol bol fransaya mesaj atmak lazım .

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Temmuz ayında 2 konuşmamız oldu.Son konuşmamız da biraz sinirlenmeme sebep oldular.Çünkü 2 gün arayla yaptığımız 2 konuşmada birbirini tutmayan şeyler söyledi hem de aynı kişi.Ben geçen sefer böyle söylemiştiniz dedikçe kıvırmaya ve sonra da ben öyle söylemedim demeye başladı.Ben de konuşmamızın başında "müşteri memnuniyeti için konuşmamızı kayıt ediyoruz." sözünü hatırlatıp açıp kendi söylediklerinizi dinleyin ne söylediğinizi hatırlamıyorsunuz dedim ve telefonu kapattım.
Daha sonra Renault genel merkezine uzunca ve sert bir e-posta attım.Sonra 2 ayrı kişiyle konuştum.Özür dilediler falan filan.İkna olmadığımı belirtim.
Sonuç olarak diyalogla bir şey hallolmadı.Bana Daha önce Mayıs sonu Haziran başı gelecek dedikleri daha sonra bir konuşma ile Temmuz sonuna kadar gelecek dedikleri güncellemelerin Aralık 2017 ye kadar geleceğini söyleyip topu yine taca attılar.
Bu arada güncelleme paralı olacakmış.Bizim 1 yıllık üyelik içerisinde verdikleri güncelleme sözü olması bir şey fark ettirmeyecekmiş.
Fransaya bu konu ile ilgili mail atmamamızı da rica ettiler sevgili! Renault Genel Merkezi.....

Yeter ki adam akıllı başarsoft kalitesinde bir güncelleme gelsin, bu fiyatı verip bu aracı aldık, makul sınırlarda olduğu müddetçe güncelleme ücretinden kaçacak değil kimse bana kalır ise... Ama günümüz teknolojisinde sen halen bu donanımdaki bir araçta 2015.06 haritası ile idare ediyorsan bu firma için büyük ayıptır...