Vites Kutusunu Kontrol Ettirin

oguzhandursun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oguzhan kardeşim yaptırdıktan sonra hiç bir sıķıntı cıktımı? Yarin bende serviste yaptiracam ona gore senden haber bekliyorum

Valla hocam degistirdikten sonra araba cicek oldu gecisleri histtiriyordu oda kalmadi cok memnunum ama yagini muhakak degistirin actirmisken

yonyule

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardesim peki sen servise direkt bunlari degismi dedin yoksa sorununu soyledin onlarmi selonoid ve yag degisecez dediler

oguzhandursun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende edc var 2014 model 40 binde yakında bakıma gidicem şuan aracın vites değişimlerinde bir soruın yok servise gittiğimde bende bu yağı değişmelimiyim edc dede var mı bu olay arkadaşlar ?

Bu sorun yanlis bilmiyorsam sadece hondanin sanzumaninda yok gerisi hepsinde var ozellikle dsg de cok kolay bozulabiliyormus

yonyule

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oguzhan kardesim servis 700 tutar dedi en az 2 elektrovana ve yag vanalara 130 ar dedi 200 yaga dedi

oguzhandursun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardesim peki sen servise direkt bunlari degismi dedin yoksa sorununu soyledin onlarmi selonoid ve yag degisecez dediler

Ben sorunu söyledim onlar selenoid dedi sanzumani acincada yag degistiricez dedi lakin söyle bir durum var araban yuksek km ise yag degistirmeyi önermiyorlar sanzumanin nekadar pisligi hastaligi varsa cikiyor ortaya benimki 138 binde degistirdikten sonra cok rahatladi lakin 3. Viteste cok ufak uğlama cikti allahtan sesi cikmiyor ama durum böyle mesela usta bana N gecerse durup dururken vites anlaki sanzuman yenilencek dedi bunlar basa gelebiliyormuş

yonyule

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aliozd Kardesim peki sen servise direkt bunlari degismi dedin yoksa sorununu soyledin onlarmi selonoid ve yag degisecez dediler

yonyule

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oguzhan kardesim benim arabanin 140de selonoid ve yag degismis su an araba 173 binde simdiye kadar hic sanzumandan ne ses gecislerde bisey hissetmedim zaten benim arac reno servis mudurunun araciymis heralde temiz bakmistir :) N ye gecerse artik yapacak bisey yok

Aliozd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aliozd Kardesim peki sen servise direkt bunlari degismi dedin yoksa sorununu soyledin onlarmi selonoid ve yag degisecez dediler

O arızayı vermesi için bi 10 km yol gidip arabayı zorladım. Arıza verili şekilde yavaş yavaş gittim servise direk ustaya arıza verili şekilde bıraktım aracı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oguzhandursun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oguzhan kardesim benim arabanin 140de selonoid ve yag degismis su an araba 173 binde simdiye kadar hic sanzumandan ne ses gecislerde bisey hissetmedim zaten benim arac reno servis mudurunun araciymis heralde temiz bakmistir :) N ye gecerse artik yapacak bisey yok

Ozaman degisme sorun yoksa :)

yonyule

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) kardesim simdiye kadar demistim artik yapiyor neyse yarin bir baksinlar bakalim erzurumda nasil giydirecekler arabaya guvensem memlekete kayseriye yada ankaraya goturecem o kadar biktim burdaki erzurumdaki ustalardan