Vites Kutusunu Kontrol Ettirin

Aliozd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) kardesim simdiye kadar demistim artik yapiyor neyse yarin bir baksinlar bakalim erzurumda nasil giydirecekler arabaya guvensem memlekete kayseriye yada ankaraya goturecem o kadar biktim burdaki erzurumdaki ustalardan

Şikayetvar.com'da şikayet aç seninle çok iyi şekilde ilgilenirler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oguzhandursun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:) kardesim simdiye kadar demistim artik yapiyor neyse yarin bir baksinlar bakalim erzurumda nasil giydirecekler arabaya guvensem memlekete kayseriye yada ankaraya goturecem o kadar biktim burdaki erzurumdaki ustalardan

Selenoid bozukken fazla surme arabayi sanzumani bitirirsin

yonyule

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selonoid yaptiran kardeslerim sorun tamamen ortadan kalktimi sizde. Ben erzurumda yapan birini bulamadim ne yazikki. serviste aci kaydiriciyi degistirecem dedi ve sorun ondan kaynaklanıyo dedi onun icin yag ve selonoid degistirmem dedi. bende açı kaydırıcı ve trigeri değiştirdim sorun devam ediyo :( eger sizinki ortadan kalktiysa sorun baska sehre goturecem araci

Son düzenleme:

Aliozd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selonoid yaptiran kardeslerim sorun tamamen ortadan kalktimi sizde. Ben erzurumda yapan birini bulamadim ne yazikki serviste aci kaydiriciyi degistirecem dedi onun icin yag ve selonoid degistirmem dedi :( eger sizinki ortadan kalktiysa sorun baska sehre goturecem araci

40 gün felan oluyor maşallah sıkıntı yok.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Maşallah.

gül süleyman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik araçta vitesi sakin boşa almayin. Bu bir intihardir.

Baris2015

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane gt line dizel Otomatik aracım var vites kutusu arıza veriyor. Servis beyin değişecek dedi fiyat aldim 3800 tl acil yardım istiyorum. Fiyat konusunda başka bir alternatif var mı?

Aliozd

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane gt line dizel Otomatik aracım var vites kutusu arıza veriyor. Servis beyin değişecek dedi fiyat aldim 3800 tl acil yardım istiyorum. Fiyat konusunda başka bir alternatif var mı?

Sizinki galiba edc vites. Forumda edc vites kutusunu kontrol ettiriniz hatası diye aratıp o konulara bakın bu konu eski tip vites hakkında.

ancrali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı sorunu bende yaşıyordum ve uzun zaman umursamadım en sonunda şanzıman iflas etti türbün değişti vs 3.000 lira masraf ile hallettik bence sallamayın ve direk halledin ilerisi daha masraflı oluyor.

oguzhandursun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanzumana kulak verin :)