2012 icon da tekleme sorunu

samikilic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.@. Benim aracım 2 gündür tekleme sorunu var. Dün aracımı gece 10 da çalıştırdım. Araç 14 saat dışarda kaldı hava sıcaklığı - 8 ile - 12 arasıydı.ilk çalıştırdığında rölantide hiç çalıştırmadan hareket ettirdim. Aracım 1 2 metre gittikten sonra stop ederek enjektör hatası verdi 1 kere daha aynı şekilde stop ederek hata verdi. Daha sonra çalıştırıp 5 dakika rölantide çalıştırdım. Aracımı daha sonra parktan çıkarıp eve doğru gitmek istediğimde iniş aşagı giderken bir sıkıntı olmadı ama rampa çıkarken baya bir tekledi daha sonra park freni ( el freni yok araçta ) ile uğraştım bu arada araç 15 20 dakika çalıştı. Eve gidene kadar herhangi bir sorun olmadı ev ile iş yeri arası 30 km. Sabah işe gittim bir sorun olmadı. Akşam iş çıkışı 20 km sinde 5 viteste tekledi 4 aldığımda sorun olmadı tekrar 5 e aldığımda yine tekledi yol düzdü yalnız hava sıcaklığı bu günde -11 ile -12 arasındaydı ayrıca sis olduğundan genelde 4. viteste geldim. Sorum böyle bir şey başına gelen arkadaş var mı ve ne gibi bir işlem yaptı. Şimdiden teşekkürler...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi